Kto má meniny 23.7? 23. júla oslavuje meniny Oľga a Lilien

Meniny Oľga a Lilien

Dnes 23.7. oslavujú svoje meniny oslávenkyne s menami Oľga a Lilien. Rozmýšľate akým darčekom by ste dnešné oslávenkyne obdarovali? Prečítajte si na konci tohto článku.

Význam mena Lilien

Meno Lilien je podľa všetkého s najväčšou pravdepodobnosťou odvodené od latinského slova lilium, ktoré v preklade znamená ľalia. Kvet ľalie predstavuje často symbol čistoty a krásy - a v nejakom metaforickom význame je tento symbol možno prenositeľný aj na svoje nositeľky. Údajne má toto meno veľmi čisté a pozitívne vibrácie. Ďalšie verzie mena Lilien sú Liliana alebo Lily. Toto meno je časté medzi germánskymi a románskymi národmi, ale hodne sa vyskytuje aj medzi Slovanmi.

Význam mena Oľga

Meno Oľga je podľa niektorých prekladov a zdrojov v preklade niečo ako zdravá, šťastná. Toto meno sa dosť často používa v Slovanských krajinách. Mnohé zdroje uvádzajú nositeľky tohto mena Oľga ako bojovníčky, vytrvalé tvrdé ženy odhodlané dosiahnuť čo chcú. No zároveň sú vraj veľmi šarmantné, zodpovedné, samostatné.

Aký darček zvoliť pre Lilien a Oľgu?

Radi by ste svojim známym oslávenkyniam spravili radosť príjemným prekvapením? Ak by ste im chceli darovať parfumy FM v ich obľúbenej vôni, pre dnešné oslávenkyne s menom Oľga a Lilien Vám odporúčame tieto dva dámske FM parfumy:

{product:361, 745}

Vyskúšajte lacné parfémy na vlastnej koži a vychutnajte si tak kvalitné svetové vône už od 14,70 Eur.