Ceny poštovného sú u nás 2 Eurá za poštu a 4 Eurá za kuriéra + v prípade dobierky sa dopláca + 1,50 (takže celkovo dobierka pošta 3,50 Eur a dobierka kuriér 5,50 Eur).

Slovenská pošta a ceny doručenia: s ohľadom na momentálnu situáciu zatiaľ rušíme doručovanie poštou, ponechávame doručovanie kuriérom

2,00€ (Pri objednávke nad 45 Eur a platbe vopred poštovné zadarmo)

DPD a ceny doručenia:

4,00€ (doručenie na zadanú adresu nasledujúci pracovný deň, Pri objednávke nad 150 Eur a platbe vopred doručenie kuriérom zadarmo).

Dobierka +1,50 Eur

Zasielanie objednávky

Tovar, ktorý je skladom, a ktorý si objednáte s KURIÉROM DPD odosielame v deň objednávky - ak je objednaný v pracovný deň do max 11:30.

Tovar, ktorý je skladom, a ktorý si objednáte s SLOVENSKOU POŠTOU odosielame nasledujúci pracovný deň od dňa objednávky.

O odoslaní objednávky vás väčšinou informujeme emailom alebo sms - v prípade potreby nás však neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Vždy sa snažíme robiť všetko pre to, aby sme Vám Vašu objednávku odoslali čo najrýchlejšie a aby ste mali svoje parfumy doma čo najskôr.

Doručenie objednávky a priebeh

V prípade slovenskej pošty objednávky posielame formou listovej zásielky doporučene alebo na dobierku, podľa toho či si zvolíte platbu vopred alebo dobierku - to znamená, že Vám poštárka doručí lístok o tom, že zásielku máte uloženú na pošte a môžete si ju kedykoľvek prevziať - najneskôr do 14 dní od doručenia informačného lístku. Často krát sa však stáva, keďže ide o malé zásielky, že Vám poštárka často donesie zásielku až domov - ak Vás doma nezastihne, nechá Vám už spomínaný lístok o informácii že máte zásielku uloženú na pošte.

Rozdiel medzi poštou a kuriérom

Kuriér vám prinesie objednávku priamo na zadanú adresu. Pošta vám prinesie len lístok o tom, že zásielku máte na pošte a môžete si ju prísť prevziať.

Zásielky objednané so Slovenskou poštou odosielame z logistických dôvodov vždy až nasledujúci pracovný deň od dňa objednávky. V daný deň môžeme odoslať len objednávky objednané s kuriérom DPD.

Platba je možná:

-dobierkou

-platbou dopredu prevodom/vkladom na účet číslo bankového účtu na platenie prevodom - 2900692195/8330 formát IBAN SK2083300000002900692195 - Pri platbe vopred Vám tovar pošleme po pripísaní peňazí na náš účet. Ako variabilný symbol je nutné uviesť číslo objednávky (posledné 4 čísla).

Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.