V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Nie je nastavený žiaden obrázok


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

pheromone-413
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 413 nezamieňajte LANCOME La Vie Est Belle

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum
Pheromony Parfum FM 413 Milovníčky sladších vôní prekvapí dámsky parfum FM Pheromene 413 - aj napriek svojej mäkkej sladkej vôní je stále elegantný, hladký a aj gurmánsky.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfému FM PHEROMONE 413

Hlava: hruška, čierne ríbezle
Srdce: pomarančový kvet, kosatec, jazmín
Základ: pačuli, čokoládové pralinky, vanilka, fazuľky tonka

Milovníčky sladších vôní prekvapí dámsky parfum FM PHEROMONE 413 - aj napriek svojej mäkkej sladkej vôní je stále elegantný, hladký a aj gurmánsky. V začiatku je navyše aj mierne ovocne sviežejší s nádychom čerstvých čiernych ríbezlí. Sladkosť vanilky je aj vďaka ostrejšej pačuli mierne zjemnená, ktorú v pozadí dotvárajú tóny kvetov jazmínu, kosatca a pomarančových kvetov. Dámsky parfum FM PHEROMONE 413 nezamieňajte s parfémom LANCOME La Vie Est Belle patrí medzi orientálno ovocné parfémy. Dámsky parfum FM PHEROMONE 413 má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 413 nezamieňajte s LANCOME La Vie Est Belle => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PEHROMONE 413 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa
Kolekcia PHEROMONE50 ml 20%

Parfém FM PHEROMONE 413, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PHEROMONE 413 nezamieňajte s parfémom LANCOME La Vie Est Belle nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.