Ak už hľadáte kvalitné parfumy, prečo by ste mohli nakupovať práve na e-shope ParfumyLacno? Voľba je samozrejme na vás, čo vám viac vyhovuje.

V krátkosti sa vám predstavíme, nech viete s kým máte tú česť:

Reciprocita a obojstranná spokojnosť.

Najväčšou prioritou je pre nás vzájomná reciprocita a obojstranná spokojnosť. Ak sa už niekto rozhodne využiť naše služby, snažíme sa nech za svoje peniaze dostane každý nielen kvalitný tovar a profesionálne služby. Ale v provom rade, hlavne nech každý získa spokojnosť a ideálne aj radosť z toho, že mohol nakupovať práve u nás a s nami.

Podstatné sú však činy, nie slová. Preto sa to snažíme dokazovať najmä činmi a našimi službami.

Preto vám ponúkame okrem kvalitných produktov najmä nadštandardné služby:

Férový, úprimný a pre mnohých ľudí prekvapujúco ľudský prístup.

Údajne sa mnoho našich zákazníkov nestretáva často s takým ľudským prístupom ako u nás. Čo nás trochu teší ale aj mrzí. Pevne veríme, že už čoskoro to bude úplne bežnou a samozrejmou záležitosťou v každom e-shope, obchode, podniku a hlavne v celej spoločnosti.

Za každých okolností sa snažíme byť čo najchápavejší, najústretovejší, najférovejší akými len dokážeme byť. Snažíme sa byť príjemní aj v "dobrých, aj v zlých časoch". Vtedy keď niečo ide ale aj nejde podľa našich predstáv, či predstáv zákazníka. Aj vtedy keď sa darí alebo nedarí - nám, alebo našim zákazníkom. Aj takým nepatrným gestom a porozumením sa snažíme byť pre našich zákazníkov oporou - ak môžme, radi pomôžeme. Aj vtedy, ak ich už čokoľvek dožralo tak, že majú potrebu kričať na hocikoho, aj na nás.

Áno aj my robíme chyby.

Neponúkame univerzálne pravdy ani neomylnosť. Robíme chyby. Z chýb sa však snažíme poučiť a nájsť riešenia k obojstrannej spokojnosti. Riešime dokonca aj chyby, ktoré spôsobil niekto iný - napr. dodávateľ či dopravca - pretože súvisia s nami a s vašou spokojnosťou.

Zakladáme si na úprimnosti, otvorenosti a férovosti. Radi vám odporučíme aj kvalitnú konkurenciu - ak vám to môže pomôcť.

Skutočne netušíme či sú naše parfumy 100% porovnateľné kvalitou a vôňou s originálnymi parfumami alebo nie. Preto to nebudeme tvrdiť. Aj keď sa to snažíme už roky čo najobjektívnejšie zistiť, zisťujeme jedno - ide o veľmi individuálnu záležitosť. Mnoho ľudí je presvedčených o 100% zhode našich parfumov FM s originálmi. A takisto je mnoho ľudí presvedčených o opaku. Tak ďakujeme tomu, kto nám to pomôže rozhodnúť :)

O kvalite parfumov FM sme však presvedčení a stojí za nimi aj množstvo nezávislých recenzií mnohých blogeriek - ich recenzie môžete nájsť napr. na našom Facebooku.

Ponuka len pre tých, ktorí sami chcú.

Naše produkty však ponúkame len tým, ktorí ich sami chcú. Nikomu nič nevnucujeme. Na to tu bola doteraz každá druhá firma.

A navyše parfumy, kozmetika či make up sú len doplnkami. Môžeme, no nemusíme si s nimi pomáhať.

Prirodzená krása a jej rozvoj či objavovanie v nás.

Nemusíme veriť reklamám a marketingovým pasciam aj tých najznámejších firiem - že len vďaka ich produktom môžeme byť krásni, úspešní a šťastní. Namiesto toho môžeme všetci rozvíjať našu prirodzenú krásu. A môžeme tak byť skutočne krásni, šťastní a úspešní. Nielen na povrchu. Aj hlboko pod akoukoľvek našou maskou - či už metaforickou alebo kozmetickou.

Rozvíjajme radšej prirodzenú krásu.

Ak je to v našich silách, pre každého kto má záujem - radšej vám pomôžeme s rozvíjaním uvedomovania našej prirodzenej krásy. Namiesto toho, ako by sme sa vám mali snažiť predávať a už vonkoncom nie vnucovať naše produkty...

K Vašim službám.

Ak sme vás aspoň nejako oslovili, bude nám cťou vám slúžiť. Ako sa kedysi vravievalo - K Vašim službám. A takisto vám budeme veľmi vďační, ak sa nám ozvete.

V každom prípade vám ďakujemeprajeme vám veľa úspechov vo všetkých životných oblastiach.