V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR FahrenheitPánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit


Doručenie: VYPREDANÉ

pheromone-56
vypredane.jpg

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum
Feromóny Najobľúbenejší pánsky parfum obsahuje čistú vášeň a umenie ukryté v jedinečnej vôni parfumu FM 56 s feromónmi.
 

Doručenie: VYPREDANÉ

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit, 50ml

Hlava: bergamot, citrón, cédrové drevo, harmanček, hloh, kvet muškátového orieška, levanduľa
Srdce: cédrové a santalové drevo, živica, klinček, zemolez, jalovec, listy fialky, muškátový oriešok, jazmín, konvalinka,
Základ: ambra, vetiver, pačuli, pižmo, tóny kože, fazuľa tonka


Popis parfému Pheromone FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit, 50ml

Pánsky parfém Pheromone FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit. Feromónový parfum Pheromone FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Najobľúbenejší pánsky parfum PHEROMONE FM 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit s feromónmi môže byť to pravé možno aj pre Vás. Väčšie sebavedome = väčšie šance u žien. + ako bonusová pomôcka feromóny na zvýšenie príťažlivosti.


Obsah vonných esencií 20%
Flakón FM 56 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 56 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Sebavedomá vôňa

Parfém FM 56 PHEROMONE, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 56 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR Fahrenheit PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 56, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Sebavedomé parfémy
Nezamieňajte so značkou
Christian Dior
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.