V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 33 nezamieňajte s DOLCE  GABBANA Light BlueDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue


Doručenie: Máme SKLADOM

pheromone-33
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum Feromóny
Parfum FM 33 s feromónmi patrí medzi jeden z najobľúbenejších dámskych parfumov. Jeho vôňa je krásne čistá, svieža, ľahko citrusová.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 33 nezamieňajte s Dolce & Gabbana Light Blue, 50ml

Hlava: sicílsky citrón, zelené jablko, cédrové drevo, zvonček
Srdce: jazmín, bambus, biela ruža
Základ: cédrové drevo, pižmo, ambra


Popis parfému Pheromone FM 33 nezamieňajte s Dolce & Gabbana Light Blue, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 33 nezamieňajte s Dolce Gabbana Light Blue má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 33 nezamieňajte s Dolce & Gabbana Light Blue => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 33 nezamieňajte s Dolce & Gabbana Light Blue preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 33 nezamieňajte s Dolce & Gabbana Light Blue. Dámsky parfum Pheromone FM 33 nezamieňajte s Dolce & Gabbana Light Blue obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Ak ešte nepoznáte parfum Pheromone FM 33 nezamieňajte s DOLCE & GABBANA Light Blue s feromónmi možno by ste mu mohli dať šancu a vyskúšať silu tejto vône s feromónmi na vlastnej koži a overiť si jej účinok na mužov.


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 33 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 33 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Svieža vôňa

Parfém FM 33, 50 ml.

Vôňa dámskeho parfumu FM 33 PHEROMONE je totožná ako vôňa klasického dámskeho parfumu FM 33 nezamieňajte s parfémom DOLCE GABBANA Light Blue. Navyše obsahuje akurát feromóny - tie ale nijako neovplyvňujú výslednú vôňu. Prečítajte si ako fungujú feromóny. Nesprávne to niekto píše Gabana, Gabanna, lajt blue, ligt blue a potom má problém s vyhľadávaním :)

Typ vône
Svieže a ľahké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Dolce & Gabbana
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.