V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 24 nezamieňajte s KENZO Jungle L'ElephantDámsky parfum FM PURE 24 nezamieňajte s KENZO Jungle L'Elephant


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Pure-24
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 24 nezamieňajte s KENZO Jungle L'Elephant

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Dámsky parfum FM 24 patrí medzi veľmi silné a výrazné vône - jeho vôňa je výrazne sladká a zároveň doplnená o korenisté tóny.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfému FM PURE 24

Hlava: mandarínka, rasca, klinčeky
Srdce: ylang-ylang, sladké drievko, heliotrop, rasca, mango, kardamom, gardénia
Základ: pačuli, vanilka, ambra

Dámsky parfum FM PURE 24 patrí medzi veľmi silné a výrazné vône - aj preto je radený medzi extravagantné parfumy. Jeho vôňa je výrazne sladká a zároveň doplnená o korenisté tóny. V úvode sa môže niekomu podariť rozoznať na krátky čas aj ovocne sladký mandarínkový nádych, ten však rýchlo ustúpi nezvyčajnej krémovo vanilkovo korenistej kombinácii. S vôňou parfumu FM PURE 24 nezamieňajte KENZO Jungle L'Elephant máte väčšinou len dve možnosti - buď si ho pre jeho jedinečnú nezvyčajnosť nezabudnuteľne zamilujete, alebo ho naveky zatratíte (hlavne ak trpíte pri ťažších sladších vôňach "bolesťami" hlavy). Parfum FM PURE 24 patrí medzi orientálno korenisté vône.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 24 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Extravagantná vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 24, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 24 nezamieňajte s parfémom KENZO Jungle L'Elephant nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Extravagantné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Kenzo
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.