V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Nie je nastavený žiaden obrázok
Nie je nastavený žiaden obrázok
Nie je nastavený žiaden obrázok
Nie je nastavený žiaden obrázok
Nie je nastavený žiaden obrázok


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Balik-6-z
6-12dni hviezdy.jpg

Set 6-tich parfumov: príťažlivá žena + exkluzívny bonus

Základná cena159,80 €
Výsledná cena:123,10 €
Celková zľava:-36,70 €
Chcete byť pre mužov príťažlivou ženou? Pomôžte si najlepšími dámskymi parfumami. Navyše získajte tipy, inšpirácie a konzultáciu od profesionálnej vzťahovej terapeutky a koučky.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Set Príťažlivá žena obsahuje tieto najlepšie dámske parfumy + exkluzívny bonus ZADARMO

  1. Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle: Nádherne vyvážený ženský parfum s provokujúcou vôňou, ktorá vie zaujať. Zosilnená o feromóny na zvýšenie príťažlivosti v očiach mužov.
  2. Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue: Najobľúbenejšia a príjemne svieža ženská vôňa vhodná na akúkoľvek príležitosť Zosilnená o feromóny na zvýšenie príťažlivosti v očiach mužov.
  3. Dámsky parfum FM PURE 10 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR - J’adore: Kvetinovo svieža vôňa tohto parfumu býva označovaná ako vydarená a absolútne ženská krásna vôňa.
  4. Dámsky parfum FM INTENSE 17 nezamieňajte s PARIS HILTON Paris Hilton: Zaujímavý parfum so zmyselnou sexi vôňou vhodný nielen na romantické rande. Intenzívnejšia verzia so silnejšou vôňou a dlhšou výdržou.
  5. Dámsky parfum Classic FM 98 nezamieňajte s MEXX Mexx Woman: Harmonická vôňa tohto parfumu je ideálna na každodenné nosenie a najmä ako biznis parfum - do práce, na dôležité či obchodné stretnutia a pod. Menší 30ml flakón sa v pohode zmestí do každej kabelky.
  6. Dámsky parfum Pure Royal FM 362 nezamieňajte s Giorgio Armani Si: Luxusná a zmyselná vôňa tohto parfumu je všestranná - mierne elegantná a zároveň zmyselne príťažlivá vhodná na výnimočné príležitosti. Navyše v luxusnom balení.

Konzultácia s profesionálnou terapeutkou ZADARMO

Navyše s balíčkom 6-tich parfumov: Príťažlivá žena získate nielen 6 najlepších dámskych vôni. Získate k tomu zadarmo aj hodnotný benefit: 30 minútový telefonickú konzultáciu s profesionálnou skúsenou vzťahovou terapeutkou a koučkou. Pozrite si o našej terapeutke viac: Veronika Blížkovská.

 Veronika Blížkovská kouč a terapeutVeronika Blížkovská kouč a terapeut

 "Každý deň je zo mňa iná žena..."

Týmto mottom sa my ženy neraz riadime. Niekedy sa zobudíme s tým, že sa cítime automaticky krásne a sexi. Oblečieme si krásne oblečenie a upravíme vlasy. Dáme si na seba príťažlivý sexi parfum a tešíme sa na nový deň a na výzvy, ktoré nám prinesie.

Inokedy sa zobudíme už nehnevané. Nič sa nám nechce. Oblečieme si niečo v čom nebudeme veľmi vzbudzovať pozornosť. Vlasy do copu a ak nejaký parfum, tak určite nevýrazný - do práce ideálne s biznisovou vôňou. A niekedy zas máme chuť na romantiku či inokedy na luxus.

Nielen v takýto situáciach nám môže výborne pomôcť, keď máme na výber viac parfumov - vôňu si tak môžeme vybrať podľa aktuálnej nálady.

 

Ideálny darček

Nemusia sa len blížiť Vianoce. Aj cez bežný rok má každý z nás niekoho, koho by chcel potešiť. Manželku, priateľku, mamu, kamošku, babku, sestru, sesternicu, susedku.... Samozrejme parfum je vhodný darček aj pre manžela, priateľa...

Presne preto je super objednať si celý set a mať v jednom balíčku, darčeky pre všetkých. 

 

Spestrenie a okorenenie partnerských vzťahov a sexuality

Žijete vo fungujúcom partnerskom vzťahu, ale chceli by ste ho trošku okoreniť? Alebo práve hľadáte toho pravého partnera? V oboch prípadoch nám môže výborne pomôcť dobrý parfum.

 

Výber vhodnej vône na každú príležitosť

Ale ako si vybrať? Pre mnohých ľudí je to ťažká otázka a náročná voľba.

Práve preto je výhodné objednať si výhodný set parfumov a vyskúšať viac parfumov.

Náš balík obsahuje tie najlepšie dámske a pánske parfumy. Pre partnerské vzťahy a vyššiu príťažlivosť sú najvhodnejšie  romantické, odvážne či sexi vône.

No nielen partnerský život je dôležitý. Nemali by sme zabúdať ani na pracovné vzťahy. Ak si chceme získať šéfa, alebo kolegov, mohli by sme vylepšiť príjemnú atmosféru v práci s pomocou elegantných či sebavedomých parfumov.

Exkluzívny bonus ZADARMO

Každý človek má nejaké problémy. Či už sú to problémy v partnerskom či pracovnom vzťahu, problémy s rodičmi...

Niekdy nám pomôže obyčajný rozhovor s priateľom, inokedy nám môže pomôcť vyriešiť naše starosti príjemný rozhovor so skúsenou terapeutkou.

My vám takúto možnosť ponúkame. Zadarmo.

Objednaním tohto setu parfumov získate automaticky bezplatnú 30 minútovú telefonickú konzultáciu s profesionálnou skúsenou vzťahovou terapeutkou a koučkou. Pozrite si o našej terapeutke viac: Veronika Blížkovská.

 

Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.