V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL NaomiDámsky parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-26
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Vôňa dámskeho parfumu FM 26 sa otvára špecifickými ovocnými tónmi - ktoré v sebe obsahujú aj ovocnú sladkosť spojenú s čerstvou sviežosťou.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM PURE 26

Hlava: guava, bergamot, maliny
Srdce: ruža, lekno
Základ: karamel, santalové drevo, káva, vanilka

Vôňa dámskeho parfumu FM PURE 26 sa otvára špecifickými ovocnými tónmi - ktoré v sebe obsahujú aj ovocnú sladkosť spojenú s čerstvou sviežosťou. Postupne sa do popredia dostávajú aj kvetinové vône ruže a lekna. V pozadí sa objavujú sladšie vanilkovo karamelové tóny zjemnené krémovou kávou a santalovým drevom. Parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi patrí medzi orientálno drevité parfémy.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 26 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 26, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 26 nezamieňajte s parfémom NAOMI CAMPBELL Naomi nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Naomi Cambel.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu FM 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi od autorky Dariny (myslite na to ak ho budete čítať):

Zmyselne krásna vôňa parfumu Naomi Campbell NaomiParfum Naomi Campbell NaomiNastal čas stlačiť spúšť. Avšak nie spúšť skazy ale extra vzrušujúcej arómy. Aróma ktorá prebúdza sladkú vášeň a statočnosť. S parfumom FM 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi môžete byť zvodná, šarmantná a pritom nezáleží akej ste povahy.

Zmyslene krásna

Vôňa parfému Naomi očaruje s ingredienciami ako malina, guajava, bergamot pod ktorými sa ako ranná rosa jemne ukrývajú hodvábne tóny lekna s ružou. Tíško tak prezradia Vašu skutočnú ženskosť. To všetko zmyselne doladí vanilka, karamel, santalové drevo a káva čím stúpate nad možnosti luxusu. Zažite s touto vôňou nové zmyselné skúsenosti.

Parfum FM 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi

Páči sa vám?

model by Helli Diringerová
foto by Petr Joura www.petrjoura.com


 

Typ vône
Sladké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Naomi Campbell
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.