V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL NaomiDámsky parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi


Doručenie: Máme SKLADOM

1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi

Základná cena15,80 €
Výsledná cena:15,50 €
Celková zľava:-0,30 €
50 ml 20% Parfum 15,80€ Vôňa dámskeho parfumu FM 26 sa otvára špecifickými ovocnými tónmi - ktoré v sebe obsahujú aj ovocnú sladkosť spojenú s čerstvou sviežosťou.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Prečítajte si viac o tom prečo sú parfumy PURE výhodnejšie.

Hlavné zložky parfému FM PURE 26

Hlava: guava, bergamot, maliny
Srdce: ruža, lekno
Základ: karamel, santalové drevo, káva, vanilka

Vôňa dámskeho parfumu FM PURE 26 sa otvára špecifickými ovocnými tónmi - ktoré v sebe obsahujú aj ovocnú sladkosť spojenú s čerstvou sviežosťou. Postupne sa do popredia dostávajú aj kvetinové vône ruže a lekna. V pozadí sa objavujú sladšie vanilkovo karamelové tóny zjemnené krémovou kávou a santalovým drevom. Parfum FM PURE 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi patrí medzi orientálno drevité parfémy.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 26 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%
Cena: 15,80 Eur

Parfém FM PURE 26, 50 ml.

Zistite prečo sú FM parfémy také lacné a prečítajte si o nich viac.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 26 nezamieňajte s parfémom NAOMI CAMPBELL Naomi nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Naomi Cambel.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu FM 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi od autorky Dariny (myslite na to ak ho budete čítať):

Zmyselne krásna vôňa parfumu Naomi Campbell NaomiParfum Naomi Campbell NaomiNastal čas stlačiť spúšť. Avšak nie spúšť skazy ale extra vzrušujúcej arómy. Aróma ktorá prebúdza sladkú vášeň a statočnosť. S parfumom FM 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi môžete byť zvodná, šarmantná a pritom nezáleží akej ste povahy.

Zmyslene krásna

Vôňa parfému Naomi očaruje s ingredienciami ako malina, guajava, bergamot pod ktorými sa ako ranná rosa jemne ukrývajú hodvábne tóny lekna s ružou. Tíško tak prezradia Vašu skutočnú ženskosť. To všetko zmyselne doladí vanilka, karamel, santalové drevo a káva čím stúpate nad možnosti luxusu. Zažite s touto vôňou nové zmyselné skúsenosti.

Parfum FM 26 nezamieňajte s NAOMI CAMPBELL Naomi

Páči sa vám?

model by Helli Diringerová
foto by Petr Joura www.petrjoura.com


 

Typ vône
Sladké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Naomi Campbell
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem :)

Parfém FM 21 vonia presne ako Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za plus dávam cenu, výdrž a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.