V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be DeliciousDámsky parfum FM PURE 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Pure-81
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Vôňa parfumu FM PURE 81 začína výraznými sladkastými tónmi zeleného jablka v spojení so sviežejšími zelenými tónmi a tónmi uhorky.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM PURE 81

Hlava: zelené jablko, uhorka, grapefruit, magnólia
Srdce: konvalinka, ruža, tuberóza, fialka
Základ: santalové drevo a drevité tóny, ambra

Pre svoj úvod je vôňa parfumu FM PURE 81 asi najznámejšia. Vôňa začína výraznými sladkastými tónmi zeleného jablka v spojení so sviežejšími zelenými tónmi a tónmi uhorky. Jablko postupne ustupuje do pozadia a do popredia viac preniká stále svieža, avšak už kvetinová vôňa konvalinky či fialiek. Celkovo pôsobí vôňa parfumu FM PURE 81 nezamieňajte s parfémom DONNA KARAN DKNY Be Delicious jemne sviežim, energicky ovocným a kvetinovým dojmom a patrí medzi jemné vône.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 81 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Jemná vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 81, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 81 nezamieňajte s parfémom DONNA KARAN DKNY Be Delicious nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Dona Karan Bi Delicius.

Typ vône
Jemné parfémy
Nezamieňajte so značkou
DONNA KARAN DKNY
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.