V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light BlueDámsky parfum FM PURE 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-33
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Parfum FM 33 patrí medzi jeden z najobľúbenejších dámskych parfumov. Jeho vôňa je krásne čistá, svieža, ľahko citrusová.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM PURE 33

Hlava: sicílsky citrón, zelené jablko, cédrové drevo, zvonček
Srdce: jazmín, bambus, biela ruža
Základ: cédrové drevo, pižmo, ambra

Parfum FM PURE 33 patrí medzi jeden z najobľúbenejších dámskych parfumov. Jeho vôňa je krásne čistá, svieža, ľahko citrusová. V pozadí je tiež výrazná vôňa čerstvého zeleného jablka s miernejším ostrejším kvetinovým nádychom. Celkovo v tomto parfume najviac dominujú svieže citrusové tóny v harmonickom spojení so šťavnatým zeleným jablkom. Dámsky parfum FM PURE 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blueje zaraďovaný medzi citrusovo citrónové parfémy a je ideálny ako letná osviežujúca vôňa.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 33 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Svieža vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 33, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 33 nezamieňajte s parfémom DOLCE GABBANA Light Blue nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur nesprávne to niekto píše Gabana, Gabanna.

Typ vône
Svieže a ľahké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Dolce & Gabbana
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.