Pomaly začínate rozmýšľať nad darčekmi na Vianoce? Jednou z najobľúbenejších možností je darovať krásnu vôňu. Aj preto vám prinášame výhodnú akciu* s názvom 3 + 1.

Kúp tri parfumy a jeden parfum získaj zadarmo

Čo je akcia 3 + 1

Kúpte si 3 parfumy z kolekcie Pure a získajte k nim štvrtý parfum z kolekcie Pure úplne ZADARMO*.

Akých parfumov sa týka táto akcia 3 + 1? Môžem si vybrať akékoľvek parfumy?

Táto akcia sa týka len parfumov z kolekcie Pure, ktoré nie sú v žiadnej inej akcii či zľave (ich cena je teda 15,80 Eur.) Štvrtý parfum, ktorý takto získate zadarmo, môže byť tiež len z kolekcie Pure, avšak môže byť aj v nejakej inej akcii či zľave.

Ako využiť túto akciu?

Akciu 3 + 1 môžete využiť jednoducho. Stačí si bežne objednať cez náš eshop 3 parfumy z kolekcie Pure*, vytvoriť objednávku a do poznámky v objednávke uviesť názov parfumu z kolekcie Pure**, ktorý chcete získať zadarmo.

Podmienky akcie 3 + 1

* Akcia sa týka len parfumov z kolekcie Pure (NETÝKA sa feromónových parfumov z kolekcie Pheromone), ktoré nie sú v žiadnej inej akcii a zľave. Teda sa to týka len parfumov Pure v cene 15,80 Eur. Získaný parfum zadarmo môže byť tiež len z kolekcie Pure (NETÝKA sa feromónových parfumov z kolekcie Pheromone), avšak môže byť aj v akejkoľvek inej akcii/zľave.

Táto akcia platí od 23.11.2017 18:00 do 24.11.2017 23:55. Akciu môžete využiť tak, že si objednáte 3 parfumy z kolekcie Pure a do poznámky v objednávke uvediete názov parfumu z kolekcie Pure, ktorý chcete zadarmo.

**Parfum zadarmo môže byť len z kolekcie Pure (NETÝKA sa feromónových parfumov z kolekcie Pheromone), avšak môže byť aj v akejkoľvek inej akcii/zľave, jeho cena nehrá rolu.