V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 132 nezamieňajte s VERSACE Crystal NoirDámsky parfum FM PURE 132 nezamieňajte s VERSACE Crystal Noir


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-132
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 132 nezamieňajte s VERSACE Crystal Noir

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Sofistikovaná vôňa parfumu FM PURE 132 predstavuje tú pravú vôňu, ktorú sotva nájdete ako jednu z milióna.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM PURE 132

Hlava: kardamom, zázvor, zmes korenia
Srdce: pivónia, kokos, gardénia, kvety afrického pomarančovníka
Základ: santalové drevo, pižmo, ambra

Sofistikovaná vôňa dámskeho parfumu FM PURE 132 pre mnohé ženy milujúce kvetinové vône predstavuje tú pravú vôňu, ktorú sotva nájdete ako jednu z milióna. V úvode sú výraznejšie citrusové tóny kvetov afrického pomarančovníka spolu s jemným korením. Citrusová aróma sa postupne vytráca a viac sa zvýrazňuje vôňa kvetín - najmä opojná vôňa gardénie a hladká vôňa bielych kvetín - zjemnená krémovo mliečnou lahodnou vôňou kokosu. V závere miestami "preniká" na povrch drevitá aróma spolu s ambrou. Mnohým ženám sa zdá byť táto vôňa FM PURE 132 aj výnimočne sexy a tajomná, ako nejaký elixír lásky. Určite sa hodí na rôzne párty, večierky, oslavy alebo romantické prechádzky. Vôňa parfumu FM PURE 132 nezamieňajte s parfémom VERSACE Crystal Noir patrí medzi kvetinovo orientálne intenzívne parfumy.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 132 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Nadčasová vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 132, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 132 nezamieňajte s parfémom VERSACE Crystal Noir nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Nadčasové parfémy
Nezamieňajte so značkou
Versace
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.