Parfém pre mladú ženu na parfumylacno.skParfémy pre mladé ženy

Vône, pachy, všetko okolo nás intenzívne vnímame každým okamihom. Či už podvedome alebo naschvál, vždy zaregistrujeme príjemný parfum okoloidúcej ženy. Nevyhneme sa tomu rovnako ako keď zacítime z kuchyne čerstvo napečené buchty. Od malého dieťaťa sa naše čuchové orgány vyvíjajú a rastom sa postupne mení, čo preferujeme a čo nie. Aké vône sa nám páčia, čo vyhľadávame. Je dosť možné, že to všetko úzko súvisí s našimi spomienkami, s tým čo sme prežili a čo sa nám s danou vôňou či pachom spája. Práve preto je skutočne ťažké niekomu niečo nanútiť. Každý sme predsa jedinečný s rozdielnym, čo neznamená nesprávnym vkusom.

Rozdelenie vôní podľa veku?

Vieme si predstaviť, že by sme sa o parfum delili s iným členom rodiny? Teda mamou či dokonca bratom?... Vek, pohlavie, povaha, dokonca výber hudby, to všetko môže ovplyvniť aj výber vhodného parfumu.

Existujú teda nejaké pravidlá, normy či tabuľky, ktorými sa môžeme riadiť?...Do akej vekovej hranice je vhodné používať aký parfum alebo pri najmenšom typ vône?

Individualita aj z pohľadu parfémov

Nech vraví kto čo chce, všetci sme jedineční a každý má svoju vlastnú individualitu. A hlavne preto sa nedá povedať, že niektorá vôňa je pre niekoho vhodná a pre iného nie. Vždy je najdôležitejšie to, čo sa nám samotným páči. No napriek individualite každého jedinca a teda možných vzniknutých výnimiek môžeme možno aspoň názorne a veľmi všeobecne každú generáciu popísať aspoň nejakým druhom alebo teda typom vône. Optimizmus, radosť a vášeň tá najviac prevažuje hlavne u tej mladšej generácie. Dravosť, sila a sebavedomie viac definuje najviac ľudí v produktívnom veku, či zrelosť a skúsenosť odrážaná vo vôni každého pána či pani, čo už má, čo to za sebou.

Parfémy pre mladé ženy?

Dúfam, že sa zhodneme, že síce najkrajšie no aj najnáročnejšie obdobie je práve ten začiatok. Po úspešnom dokončení puberty hľadajú mladí ľudia miesto, kde sa začlenia, kde sa budú cítiť sami sebou a vlastne nachádzajú samých seba. Aj vôňa nám o tom vie povedať svoje. Navyše sa mladé slečny snažia zistiť a naučiť ako zaujať muža.

Ako vybrať parfém mladej žene?

Podľa čoho by si však mala parfum vybrať mladá žena? Niekedy možno ten správny parfum, vôňu hľadá dosť dlho na to že je to „iba“ vôňa. Mala by ju vystihovať, byť odrazom, ktorý sa na ňu díva zo zrkadla, zakúpeného nedávno za prvý plat. Preto je dôležité pred vstupom do parfumérie či klikom na internetovú stránku je zamyslieť sa nad tým, čo chcem svojou vôňou povedať či už svojmu okoliu alebo samej sebe. A pri tom samozrejme nezabúdať, že ste stále mladá a má z vás vyžarovať radosť a chuť žiť.

Mladosť a sviežosť.

Myslím si, že mladej žene či slečne lichotia veľmi svieže a ľahké vône, ktoré môže nosiť na jar alebo na jeseň. Vône, ktoré sa hodia na skoré ráno na príchod do práce či na prechádzku nočným mestom s priateľmi. A samozrejme taká, ktorá by sa dotyčnej páčila a nosila by ju s radosťou. Taká mladá a ambiciózna žena potrebuje parfum, ktorý by jej dodal sebavedomie a zároveň ju utvrdil v tom aká je výnimočná.

Aby jej pripomínal šťastné chvíle, ktoré doteraz v živote zažila a do tejto nemalej zbierky pridal ďalšie, aj také ktoré sa s ním budú spájať. Potrebuje okolo seba cítiť vôňu, ktorá ju robí šťastnou, ktorá jej vytvorí úsmev na perách. Dovolí preniknúť slnečným lúčom do jej srdca a prežívať tak každodenné starosti aj radosti bez väčších problémov. Ukázať svetu, že na scénu prichádza nová silná generácia, ktorá vie, čo chce, cieľavedome si za tým pôjde a ešte sa bude aj pri tom usmievať.

10 tipov na parfémy pre mladú ženu.

Aké konkrétne parfémy FM by sa dali aspoň vo všeobecnosti odporúčať pre mladé ženy? Ako vidíme, vône sú delikátnou záležitosťou a každá žena ich vníma inak. Čo sa jednej páči, druhej sa nemusí. No vďaka skúsenostiam vieme aspoň orientačne určiť vône, pri ktorých je vysoká pravdepodobnosť, že sa budú páčiť takmer každej mladej žene a dievčatám.


1. Dámsky parfum PURE 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie.

Jeden z najobľúbenejších dámskych parfumov FM medzi mladými ženami a dievčatami je Dámsky parfum FM PURE 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie. Netypické zloženie jeho vône najviac oslovuje mladé ženy. Viac si o ňom pozrite priamo v detaile produktu:  {product:653}


2. Dámsky parfum FM PURE 23 nezamieňajte s CACHAREL Amor Amor.

Ideálnym parfémom pre mladé ženy by mohol byť aj napríklad Dámsky parfum FM 23 nezamieňajte s CACHAREL Amor Amor. V ponuke máme aj lacnejšiu bežnú verziu ale mladé dámy pravdepodobne viac ocenia feromónovú verziu na zvýšenie príťažlivosti.. {product:646,708}


3. Dámsky parfum FM PURE 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue.

Tak isto obe verzie ponúka veľmi obľúbený dámsky parfum FM PURE 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue, ktorý je veľmi univerzálny a vhodný pre všetky vekové kategórie.

{product:707,652}


4. Dámsky parfum FM PURE 06 nezamieňajte s ELIZABETH ARDEN Green Tea.

Mladé ženy často obľubujú svieže vône a pre také by mohol byť výbornou možnosťou aj dámsky parfum FM PURE 06 nezamieňajte s ELIZABETH ARDEN Green Tea,

{product:637}


5. Luxusná dámska parfumovaná voda FM 322 nezamieňajte s CHANEL Chance Eau Tendre.

Skvelou voľbou by mohol byť aj sviežo sladkastý dámsky parfum FM 322 nezamieňajte s CHANEL Chance Eau Tendre

{product:362}


6. Dámsky parfum NÁHRADA za FM 238 nezamieňajte s Chloe Chloe.

Mnoho mladým ženám nechýba v inventári obľúbený dámsky parfum FM 238 nezamieňajte s Chloe Chloe.

{product:239}


7. Dámsky parfum FM Pure 700 nezamieňajte s LANVIN - Eclat D'Arpege.

Veľmi obľúbený nielen medzi mladými ženami je aj parfum FM Pure 700 nezamieňajte s LANVIN - Eclat D'Arpege s jeho kvetinovo ovocnou vôňou.


8. Luxusný dámsky parfum FM 281 nezamieňajte s ESCADA Moon Sparkle.

Najmä mladé ženy oslovuje sladkastá, jahodová sexi vôňa parfumu FM 281 nezamieňajte s ESCADA Moon Sparkle.


9. Dámsky parfum Pure Royal FM 141 nezamieňajte s VERSACE Bright Crystal.

Vôňa parfumu Pure Royal FM 141 nezamieňajte s VERSACE Bright Crystal vie osloviť široké vrstvy žien - pretože jeho vôňa je príjemne nežná a je vhodná pre každú milovníčku sviežich, nevtieravých kvetinových vôní.


10. Dámsky parfum Pure Royal FM 362 nezamieňajte s Giorgio Armani Si.

Parfum Pure Royal FM 362 nezamieňajte s Giorgio Armani Si oslovuje nielen mladé dámy svojou krásnou sladko kyslou ovocnou vôňou.


Vybrali ste si z našej ponuky parfum pre svoju mladú ženu?

Autorka Darina S.