V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 05 nezamieňajte s GUCCI RushDámsky parfum FM PURE 05 nezamieňajte s GUCCI Rush


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-05
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 05 nezamieňajte s GUCCI Rush

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
V úvode parfumu FM PURE 05 cítiť zaujímavú kombináciu šťavnatej broskyne s kvetinovým nádychom doplneným ostrejším pačuli.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu FM PURE 05

Hlava: gardénia, broskyňa, okvetné lístky frézie
Srdce: damašská ruža, jazmín, koriander
Základ: vanilka, vetiver, pačuli

Vôňa dámskeho parfumu FM PURE 05 patrí medzi chyprovo (cypruštekové) ovocné vône. A podľa toho sa aj "správa". V úvode parfumu FM PURE 05 cítiť zaujímavú kombináciu šťavnatej broskyne s kvetinovým nádychom doplneným ostrejším pačuli. Neskôr sa vynára harmonicky zladená vôňa kvetín so sladšou vanilkou zmiernenou pikantným koriandom - takže vôňa parfumu FM PURE 05 nezamieňajte s GUCCI Rush je síce sladkastá, ale nie príliš sladká ako typické sladké parfumy. Navyše jej určitú čerstvosť dodáva aj nádych vetiveru vynárajúci sa z pozadia.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 05 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Zmyselná vôňa
Kolekcia PURE 50ml 20%

Parfém FM PURE 05, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 05 nezamieňajte s parfémom GUCCI Rush nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu FM 05 nezamieňajte s GUCCI Rush od autorky Dariny (myslite na to ak ho budete čítať):

Zvodný kvetinový parfum Gucci RushParfém Gucci Rush Nechajte sa zlákať niečim nepoznaným a tajomným. Môžete byť zvodná ako hriech a zároveň svieža ako kytica s rannou rosou. Presne taká je aj vôňa parfému FM 05 nezamieňajte s GUCCI Rush.

Opojne zvodná

Táto opojná vôňa v sebe ukrýva tajomné orientálne zloženie, ktoré otočí za Vami nie jednu mužskú hlavu popletenú zmyslami. O vášnivosť vás obohatí kvetinová formácia jazmínu, gardénie, ruže či frézie. Ďalej v tejto príťažlivej vôni zavoniame arómu vetiveru, korianderu, pačuli a nakoniec doloží karty vanilka čím dodajú vôni pulzujúcu charizmu a luxusnosť.

Parfum FM 05 nezamieňajte s GUCCI Rush

Páči sa vám?

model by Veronika Cichá
foto by Helli Diringerová web http://www.facebook.com/Hellis.Makeup.Photography


 

Typ vône
Zmyselné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Gucci
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.