V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be DeliciousDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

pheromone-81
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum Feromóny
Vôňa parfumu FM 81 začína výraznými sladkastými tónmi zeleného jablka v spojení so sviežejšími zelenými tónmi a tónmi uhorky.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious, 50ml

Hlava: zelené jablko, uhorka, grapefruit, magnólia
Srdce: konvalinka, ruža, tuberóza, fialka
Základ: santalové drevo a drevité tóny, ambra


Popis parfému Pheromone FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious. Dámsky parfum Pheromone FM 81 nezamieňajte s Donna Karan DKNY Be Delicious obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Chcete si nájsť toho pravého muža pre Vás? Alebo zvýšiť príťažlivosť? Skúste to s obľúbenou vôňou parfumu FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious s feromónmi. 


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 81 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 81 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Jemná vôňa

Parfém FM 81, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 81 nezamieňajte s parfémom DONNA KARAN DKNY Be Delicious PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 81, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Dona Karan Bi Delicius, Dona Caran By Delicijus a potom má problémy s nájdením takého nesprávne napísaného názvu :)

Typ vône
Jemné parfémy
Nezamieňajte so značkou
DONNA KARAN DKNY
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.