V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior CherieDámsky parfum FM PURE 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-80
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Úvod dámskeho parfumu FM PURE 80 je výrazne ovocný - dalo by sa povedať šťavnato ovocný a najviac v ňom dominuje príjemná vôňa jahôd.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie

Hlava: višne, jahody, mandarínka, ananás
Srdce: ruža, fialka, jazmín, popcorn, karamel
Základ: pačuli, pižmo, ambra

Úvod dámskeho parfumu FM 80 je výrazne ovocný - dalo by sa povedať šťavnato ovocný a najviac v ňom dominuje príjemná vôňa jahôd. Pozadie vône dotvárajú kvetinové tóny v netypickom spojení s popcornom a karamelom. Karamelová sladkosť nie je príliš výrazná - je zmiernená kvetinami a teplou ambrou s pižmom. Chvíľami taktiež cítiť mierne ostré mačuli. Dámsky parfum FM 80 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie patrí medzi chyprovo ovocné vône a obľubujú ju najmä mladé ženy a dievčatá.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 80 obsahuje 30 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM 80, 30 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 80 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Sladké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Christian Dior
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.