V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 98 nezamieňajte s MEXX Mexx WomanDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 98 nezamieňajte s MEXX Mexx Woman


Doručenie: Máme SKLADOM

pheromone-98
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 98 nezamieňajte s MEXX Mexx Woman

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum Feromóny
Dámsky feromónový parfum FM 98 má výborne spracovanú rovnováhu medzi sviežosťou, kvetinovo ovocnou sladkosťou a drevitým nádychom.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 98 nezamieňajte s Mexx Mexx Woman, 50ml

Hlava: citrón, čierne ríbezle, bergamot
Srdce: konvalinka, ruža, jazmín
Základ: santalové a cédrové drevo, ambra


Popis parfému Pheromone FM 98 nezamieňajte s Mexx Mexx Woman, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 98 nezamieňajte s Mexx Mexx Woman má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 98 nezamieňajte s Mexx Mexx Woman => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 98 nezamieňajte s Mexx Mexx Woman preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 98 nezamieňajte s Mexx Mexx Woman. Dámsky parfum Pheromone FM 98 nezamieňajte s Mexx Mexx Woman obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Skúsili ste už zbaliť chlapa s parfémom FM 98 nezamieňajte s MEXX Mexx Woman s feromónmi, ktoré slúžia na zvýšenie príťažlivosti? Vyskúšajte na vlastnej koži či Vám pomôže uloviť toho správneho muža.


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 98 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 98 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Biznisová vôňa

Parfém FM 98, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 98 nezamieňajte s parfémom MEXX Mexx Woman PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 98, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Biznisové parfémy
Nezamieňajte so značkou
Mexx
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.