Kto má sviatok 2. februára? Oslavujú Erik a Erika meniny.

Meniny Erika a ErikErika meniny, Erik meniny

Dnes 2. februára oslavujú meniny oslávenci s menami Erik a oslávenkyne s menom Erika. Chcete dnešných oslávencov potešiť pekným darčekom? Skúste sa inšpirovať našimi tipmi parfumov pre dnešných meninových oslávencov a oslávenkyne.

Význam mena Erika.

Erikine meno je údajne odvodené od škandinávskeho pôvodu (Erich, Erikos) a jeho význam je vládkyňa, vážená vládkyňa, ctihodná vládkyňa. Toto meno Erika vraj môže svojej nositeľke preniesť silu bojovníka, rozhodnosť, určitú múdrosť, cieľavedomosť - a viacmenej aj iné vlastnosti, potrebné pre múdru, spravodlivú a láskyplnú vládkyňu.

Význam mena Erik.

Erik je takisto meno so škandinávskym pôvodom. Jeho význam je taktiež (prekvapujúco :) ) v preklade ctihodný vládca, vážený vládca alebo všeobecnejšie vládca. Tiež môže na svojich nositeľov prenášať a poskytovať im bojovnícku silu, rozvahu, odvahu, múdrosť, odhodlanie či cieľavedomosť - spolu s ďalšími vlastnosťami nevyhnutnými pre múdreho vládcu.

Čím spraviť radosť svojim blízkym k meninám?

Všetci máme radi niečo iné, no zároveň všetci milujeme to isté = čokoľvek darované z čistej a úprimnej lásky - nech už ide o čokoľvek. Ak ste sa rozhodli vyskúšať zvoliť ako darček pekný parfum a radi by ste sa inšpirovali nejakými tipmi pre Eriky a Erikov, pozrite si naše nasledujúce tipy:

Aký darček či parfum darovať Erike k meninám?

Pre oslávenkyne s menom Erika Vám odporúčame - nielen k jej meninám - napríklad tieto dámske parfumy FM:

{product:660, 600}

Aký darček či parfum darovať Erikovi k meninám?

Pre oslávencov s menom Erik Vám odporúčame tieto pánske FM parfumy:

{product:681, 34}

Oslávte svoje meniny voňavo. Oslávte s dnešnými oslávencami meniny Eriky a meniny Erika s nami na parfumylacno.sk a svetovými vôňami FM Group.