Parfémy pre mladých mužovParfém pre mladého mužaČasy, keď výber parfumov a dávanie dôrazu najmä na zovňajšok bolo len výsadou žien sú dávno preč. Dnes už dávno neplatí, že len žena by sa mala páčiť. Momentálne totižto práve upravení mladí muži vládnu svetu.

Výber parfumu nielen pre mladého muža

Výber správneho parfumu a celkové orientovanie sa vo svete módy, vôní a luxusu ani trochu neuberá mužovi na sile a jeho mužnosti. Práve naopak, muž sa tak stáva sebaistou šelmou vo všetkých sférach, či už pracovne alebo súkromne. Takto rozhľadeného gentlemana nikdy nič nerozhodí a bude pripravený na všetko, čo ho počas dňa stretne. Parfum ako jeden z mála doplnkov totiž prispieva práve k celkovej pohode a vyrovnanosti. Rovnako ako žene, aj mužovi cez póry pokožky postupne prenikne do jeho podstaty a vo veľkej miere ho ovplyvní v každodennom fungovaní.

Aký parfém vybrať pre muža?

Teraz nevravíme o žiadnych presladených, cukríkových parfumoch, pri ktorých je možné, že už na počutie mužovi prebehne mráz po chrbte. Muži všetkých vekových kategórií sa poväčšine nájdu v mužných korenistých alebo naopak čistých chladných vôňach, vďaka ktorým sami nadobudnú pocit nepremožiteľnosti.

Je to však veľmi individuálne, podobne ako pri ženách. Každučký jeden pridaný element dokáže zmeniť parfum a navodiť tak úplne inú atmosféru a vnútorný pocit pre jeho majiteľa. Je preto veľmi dôležité aby parfum nositeľa oslovil, aby sa s ním stotožnil a samotná vôňa mu tak dovolila stať sa super hrdinom.

Prínosy parfémov ocenia nielen muži

Ako to už býva zvykom, vôňa nemá byť len majiteľom pohltená. Má vplývať aj na okolie a rozprávať tak príbeh každého jedného muža. Bez toho, aby otvoril ústa. Parfumy pre mužov sú preto vytvorené presne tak, aby sa s ním muž nemusel báť žiadnej konkurencie. Vďaka posilnenému sebavedomiu, ktoré mu parfum prinesie a zároveň veľmi príťažlivo pre ženskú populáciu.

Všetky mužské parfumy sa vyznačujú svojou intenzitou a žiadna žena nepohrdne výraznou no zároveň nevtieravou vôňou muža po svojom boku. A už len samotná ženská pozornosť značne zdvihne vaše ego a sebadôveru.

Parfémy pre mladých mužov?

Ak by sme mali rozlišovať mužov podľa veku a teda rozdeliť parfumy do rôznych kategórií, mohlo by to byť veľmi náročné vzhľadom na individualitu a osobitosť každého jedného. Čo je však možné, je charakterizovať mladých mužov ako takých. Parfum má predsa len vyzdvihovať vaše silné stránky a teda z veľkej časti by mal zodpovedať vašej osobnosti. Mladí muži sa vyznačujú určite svojou húževnatosťou a dravosťou. Sú vo veku kedy im svet leží pri nohách.

Majú otvorené všetky možnosti. Stačí rozprestrieť krídla. Mladosť sama o sebe je vekom skúšania nových vecí, objavovania, hľadania sa. Páni majú o to viac chuť sa presadiť, byť asertívny a dokázať sebe i ostatným, že zvládnu všetko, čo si zaumienia a dostanú sa ešte vyššie než tí pred nimi.

Buďte pre ženy tým najpríťažlivejším mužom

Ich parfum by mal o nich hovoriť presne tieto slová. Pri vstupe do miestnosti by mal svojou výraznosťou a silou ochromiť ľudí navôkol a nenásilne im naznačiť, že sa s nimi netreba zahrávať. Nič nie je príťažlivejšie ako muž istý si sám sebou, svojich chýb a nedostatkov tak dobre ako svojich predností. Byť si vedomý svojich príležitostí a nebáť sa ich využiť. Parfum je stavaný presne na toto. Pomaličky najskôr presvedčí jeho nositeľa o svojich kvalitách a ten potom môže ovládnuť svet. A nemusí sa vôbec trápiť tým ako baliť dievčatá alebo zvádzať ženy.

10 parfémov pre mladých mužov.

Aké konkrétne parfémy FM by sa dali aspoň vo všeobecnosti odporúčať pre mladých mužov? Každý muž je jedinečný. Každý má svoju individualitu a každému sa páči niečo iné. Niektorí majú radšej sviežosť, iný silu a výraznosť. Pozrime sa teda na tipy desiatich parfémov ideálnych nielen pre mladých mužov.


1. Pánsky parfum FM PURE 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio.

Tento pánsky parfum FM Pure 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio je obľúbený najmä pre svoju osviežujúcu príjemnú vôňu. Mnoho mladých mužov miluje jeho bežnú verziu a niektorí nedajú dopustiť ani na feromónovú verziu, vďaka ktorej skúšajú zaujať vôňou svoje vysnívané mladé ženy. {product:715,691}


2. Pánsky parfum FM PURE 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss (No.6 Bottled).

Medzi mladými mužmi je veľmi obľúbená aj vôňa pánskeho parfumu Pure 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Je to možno tým, že táto vôňa poskytuje kombináciu určitej sviežosti spojenej s mužnejšou drsnejšou a výraznejšou arómou. Tak isto aj tento parfum FM 52 má aj obľúbenú verziu s feromónmi, ktorú obľubujú najmä mladí muži a ženy.

{product:714,680}


3. Pánsky parfum FM PURE 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit.

Parfum FM 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit patrí celkovo medzi najobľúbenejšie pánske parfumy. Je obľúbený vo všetkých vekových kategóriách a preto nie je žiadnym prekvapením, že si nachádza svoje miesto aj v obľube medzi mladými mužmi. Má jedinečnú, charakteristickú, výraznú veľmi mužnú a príťažlivú vôňu.

Takisto aj tento parfum ponúka feromónovú ferziu pre zvyšovanie atraktivity a príťažlivosti.


4. Pánsky parfum FM PURE 457 nezamieňajte s PACO RABANNE - Invictus.

Mladí športovci majú radi športové vône - a veľa z nich obľubuje pánsky parfum Invictus, ktorého vôňa im možno pomáha dosahovať lepšie športové výkony.


5. Pánsky parfum Pure ROYAL FM 199 nezamieňajte s PACO RABANNE 1 Million.

Parfum FM 199 nezamieňajte s Paco Rabanne One Million patrí celkovo medzi desiatku najobľúbenejších mužských parfumov najmä vďaka svojej obľube medzi mladými mužmi. Práve mladých fascinuje jeho vôňa, ktorá kombinuje šťavnatú sladkosť v spojení s korenistým nádychom.


6. Pánsky parfum FM PURE 43 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Energise.

Aj tento parfum je obľúbený u mladých mužov najmä kvôli jeho sladko, korenistej vôni, ktorá je navyše mierne ostrejšia. Zároveň tiež ponúka feromónovú verziu na ľahšie priťahovanie žien.


7. Pánsky parfum FM PURE 110 nezamieňajte s J.P.GAULTIER - La Male.

Mnoho mladých mužov dáva prednosť delikátnejšej vôni FM PURE 110 nezamieňajte s J.P.GAULTIER - La Male, ktorá je takisto aj v bežnej a aj vo feromónovej verzii.

{product:711,690}


8. Pánsky parfum Pure Royal FM 301 nezamieňajte s DIESEL Only The Brave.

Pre mladých je príťažlivý aj pánsky parfum FM 301 nezamieňajte s Diesel Only the Brave. Má príťažlivú vôňu, ktorá v sebe kombinuje určitú sviežosť, kvetinovú arómu a mužnejšie tóny kože a ďalších zložiek.


9. Luxusná pánska parfumovaná voda FM 195 nezamieňajte s DOLCE GABBANA The One for Men.

Nejeden mladý muž dáva prednosť tejto jemne sviežej a elegantnej vôni. Navyše obsahuje aj mužné drevité tóny a celkovo pôsobí príjemným mužným dojmom.


10. Pánsky parfum Pure Royal FM 151 nezamieňajte s Yves SAINT LAURENT L’Homme.

Tento pánsky parfum oslovuje nielen mladých mužov svojou univerzálne elegantnou, príťažlivou mužnou vôňou. Je zároveň trošku svieža, sladkastá, s jemným korenistým nádychom. Je dokonale elegantná vhodná na každú príležitosť.


Vybrali ste si z našej ponuky parfum pre svojho mladého muža?

Autorka Darina S.