V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black CodePánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black Code


Doručenie: Máme SKLADOM

pheromone-64
1-3dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black Code

Základná cena25,00 €
Výsledná cena:25,00 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum
Feromóny Decentný citrusový úvod v parféme FM 64 postupne nahradí zaujímavý drevitý, mierne perníkovo sladkastý nádych, z ktorého sa postupne vynára mužná tabaková aróma s nádychom kože.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code, 50ml

Hlava: citrón, mandarínka, bergamot
Srdce: olivovník, guajakové drevo, tabak, aníz
Základ: fazuľa tonka, pižmo, tóny kože


Popis parfému Pheromone FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code, 50ml

Pánsky parfém Pheromone FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code. Feromónový parfum Pheromone FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Zvýšili ste si sebavedomie s feromónovým parfémom PHEROMONE FM 64?


Obsah vonných esencií 20%
Flakón FM 64 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 64 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Elegantná vôňa

Parfém FM 64 PHEROMONE, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 64 nezamieňajte s parfémom GIORGIO ARMANI Black Code PHEROMONE si musíte zvoliť obyčajnú vzorku FM 64, pretože sú totožné - navyše vzorka neobsahuje feromóny, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Elegantné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.