Odkazy na dámske a pánske feromónové parfumy FM kliknutím na obrázky:

Feromónové parfumy pre ženy 18,20€ 50 mlDámske feromónové parfémy FM

Feromónové parfumy pre mužov 18,20€ 50 mlPánske feromónové parfémy FM

 

Ak Vás zaujíma viac informácii, prečítajte si ako fungujú alternatívne parfumy a konkrétne parfumy FM Group.

Feromóny v parfumoch FM - zvyšujú atraktivitu?

Pravdepodobne ste sa so slovom feromóny už stretli. Veľa ľudí má však stále o feromónoch a o feromónových parfumoch nepresné názory. Pre niekoho je to „vecička“, ktorá sa zháňa v obchodoch pre dospelých. Niekto si myslí, že pôsobia úplne ako afrodiziaká. Niekto iný si zas myslí, že stačí použiť feromónové parfumy a opačné pohlavie mu nedá pokoj. A pre niekoho ďalšieho je to len mýtus, ktorý nestojí ani za povšimnutie. Feromóny sú však skôr pomôckou. Možno porovnaním s účinkom neprehliadnuteľných outfitov.

Kde je ale pravda? O čo ide pri feromónových parfémoch?

Na to, aby ste si našli svoju životnú lásku, či životného partnera vám určite nepomôže len to, že si na seba aplikujete trochu feromónovej vône. K tomu budete toho potrebovať oveľa viac ako akúkoľvek pomôcku. Feromóny v parfumoch nefungujú ako automatický magnet pre druhé pohlavie. Fungujú veľmi jemne a nenápadne. V parfume ich nie je vôbec cítiť, pretože čuchové bunky feromóny nevedia zachytiť.

Nenápadná pomôcka na ceste k cieľu

Spracujú ich však špeciálne receptory v mozgu a vďaka tomu sa nám zdá dotyčná osoba zaujímavá, príťažlivá alebo niečím zvláštna, tak že nás to k nej určitým spôsobom priťahuje a je nám sympatická. Alebo môžu niekedy možno pôsobiť aj ako zvodný outfit = tiež bez "námahy" zaujme pozornosť opačného pohlavia. Toto všetko nám ale bude nanič, ak nespravíme prvý krok a neoslovíme dotyčnú osobu - alebo ak to isté nespraví ona. Prípadne neurobíme nejaký iný krok. A takisto nám to bude nanič, ak to všetko určitým spôsobom pokazíme - či už nevhodným správaním alebo nejako inak = možností je mnoho, od neupraveného vzhľadu, zanedbaného oblečenia, nedostatočnej hygieny až po nevhodné správanie..

Skutočne však feromóny fungujú? Alebo ide len o marketingový trik s placebo efektom?

Keďže feromóny v parfume necítiť, objavujú sa teórie, že ide len o marketingový trik využívajúci maximálne tak akurát placebo efekt. Takisto sa niekomu môže zdať ako argument podporujúci túto teóriu fakt, že značkové parfumérie vo svojich parfumoch feromóny nepoužívajú. Skutočne to však dokazuje to, že by parfumy s feromónmi "neexistovali" a nefungovali?

Možné je všetko a aj pri najlepšej vôli sa to nedá tak jednoducho rozhodnúť. Keď každá strana tvrdí niečo iné, najlepšie je nechať rozhodnúť osobné skúsenosti množstva ľudí. No ani to však nemusí byť úplne smerodajné - ak vezmeme do úvahy fakt, že tu skutočne môže pôsobiť aj placebo efekt. Ak máte nejaké skúsenosti s bežnými parfumami a zároveň aj s ich feromónovými verziami, budeme Vám veľmi vďační za každý podnet, reakciu, názor či hodnotenie. Môžete nám ich písať na e-mail alebo aj do komentárov pod tento článok.

Skúsenosti a hodnotenia feromónových parfumov od ľudí.

Namiesto teoretizovania je najlepšia často práve osobná skúsenosť. Ak ju však nemáme, môžeme si pomôcť skúsenosťami iných ľudí - pozrite si skúsenosti s feromónovými parfumami a hodnotenia parfumov FM s feromónmi.

 

Feromónové parfumy FM na parfumylacno.sk už za 17,10 EurFeromónové parfémy FM

Zaručený úspech v zvádzaní alebo ako zbaliť ženu?

Ako vidíme, pri hľadaní našich partnerov alebo aj pri zvádzaní je v hre veľa faktorov. Dôležité je napríklad aj to, aké otázky si kladieme. Či sa muži pýtajú sami seba - Ako zbaliť ženu, kam s ňou ísť na rande a podobne?

Pre ženy: Ako byť príťažlivá?

Mnohé ženy a už aj dievčatá v škole zas riešia ako získať muža, ako zbaliť chalana či ako byť príťažlivá? Mnohé ženy zisťujú ako muž prejavuje záujem o ženu a podobne. No sú to tie správne otázky, ktoré nám môžu najlepšie pomôcť?

Hľadanie "správnych" otázok.

Nebolo by lepšie pýtať sa inak? Pokladať také otázky, ktoré nás môžu nasmerovať správnym smerom? Napríklad - ako môžeme zlepšiť sami seba, zvýšiť našu hodnotu a už tým byť automaticky príťažlivejší pre svoje okolie? Navyše takto môžeme zvýšiť aj našu spokojnosť sami so sebou - a to znamená šťastnejší život aj keby sa nám tým nepodarilo hneď niekoho nájsť. No a šťastnejší človek zas s oveľa vyššou pravdepodobnosťou k sebe pritiahne odpovedajúcu osobu..

Precítením nádherného partnerského vzťahu k jeho naplneniu?

Z psychologického hľadiska je dôležité položiť si aj nasledujúce otázky:

  • Viem si predstaviť, že žijem v nádhernom, harmonickom obojstranne napĺňajúcom partnerskom vzťahu?
  • Aký je to pocit?
  • Viem si také niečo predstaviť?
  • Je pre mňa táto predstava príjemná?
  • Mám pocit, že je to úplne bežné a normálne - zažívať nádherný partnerský vzťah alebo si myslím niečo iné?

Možno nás to prekvapí, ale precítením toho, že už realizujeme to o čom sme snívali sa minimálne v duchu približujeme k tomu po čom túžime. Skúste si to precítiť. Že zažívate nádherný partnerský vzťah, presne taký, aký ste vždy chceli. S osobou po akej ste vždy snívali. Aký je to pocit? Skúste sa s tým pravidelne pohrať - ideálne každý deň pred spaním - a uvidíte sami, či to prinesie výsledky. Možno aj oveľa lepšie ako akékoľvek iné pomôcky. A pomôžete si tak aj bez parfumov či feromónov.

Vráťme sa späť k feromónovým parfumom.

Zaručí nám úspech použitie parfémov s feromónmi? Ak niekto tvrdí, že áno, potom klame alebo je neskutočne naivný. Nikto nám nemôže nič nikdy garantovať. Veď prečo by potom aj tie najkrásnejšie ženy a muži mali tak často problém nájsť vhodného partnera? Byť krásnym určite pomôže, avšak nič nezaručí. No nezabúdajme, že všetci môžme byť krásni. Minimálne úprimný úsmev skrášli každú tvár. Takisto aj upravené a príjemne zladené vhodné oblečenie. Či krásna vôňa. To všetko sú pomôcky, ktoré nám s krásou pomáhajú. Aj najrôznejšie produkty od kozmetiky, make upu až po feromónové parfumy.

Všetci chceme byť krásni

V prípade záujmu tu nájdete feromónové parfumy pre mužov, feromónové parfumy pre ženy.

Takže feromónové parfumy slúžia len ako pomôcka, vďaka ktorej môžeme o čosi ľahšie zaujať opačné pohlavie. Môžeme tak zvýšiť naše šance na získanie partnera pri našom „love“. Môžeme sa tak skrášliť peknou vôňou vylepšenou o feromóny. Prvé kroky pri zoznámení môže teda za nás spraviť pekná vôňa. A spolu s ostatnými dôležitými krokmi sa tak ľahšie môžme dopracovať k vytúženému cieľu.

Vaše skúsenosti s feromónovými parfémami

Máte nejaké vlastné skúsenosti s feromónmi a s feromónovými parfumami? Fungovali Vám, alebo Vás naopak odradili? Podeľte sa s nami o ne a napíšte nám váš názor. Napíšte nám do komentárov pod tento článok, prípadne nám ich na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a ak nám to aj dovolíte, radi vaše skúsenosti zverejníme.

model by Veronika Cichá foto by Helli Diringerová web www.hellismakeup.com

Feromóny

Aký je Váš názor? Feromóny a feromónové parfémy? Áno alebo nie?

{product:707,713}

Bonus aj keď v marketingovej podobe

Ako menší bonus prinášame ešte inú verziu podobného článku, tentokrát však od autorky Katky. No musíme vás upozorniť, že ide skôr o marketingový článok, takže nemusí byť úplne objektívny:

Naozaj fungujú?

Feromony: Sexualny stimulFeromony a feromonove parfumyTo, že sa chceme páčiť, či už sebe, opačnému pohlaviu alebo okoliu, je ľudská vlastnosť. Tak prečo tomu nepomôcť? Nie všetkým príroda nadelila dokonalosť antických bohov a preto skúšajú iné možnosti ako sa zapáčiť aj bez fyzickej „dokonalosti“. Mnohí sa preto inšpirujú zvieracou ríšou, v ktorej je príťažlivosť nevyhnutnou zložkou rozmnožovania. Vzniká chemická reakcia a objekt záujmu sa chytá do siete. Hovoríme o pohlavných feromónoch. Feromóny sú totiž akýmsi zaručením získania toho pravého, či pravej. Sú vlastne sexuálnym stimulom partnera. V zvieracej ríši to funguje, tak prečo by nemalo i v ľudskej?

Používajú feromóny dokonalé zvodkyne?

Ak nejaké tie chybičky krásy žene nepridávajú na sexepíle, niekoľko kvapiek správneho feromónového parfumu z nej spraví stredobod erotického záujmu. Čo na tom, že nemá tie "správne" miery (správne len podľa módnych časopisov). V mužských očiach sa aj tak stáva dokonalou zvodkyňou. Chémia funguje a sexuálny náboj medzi dvomi pohlaviami iskrí. Samozrejme ani muži nezaostávajú. Radi svoje ego pošteklia ženskými pohľadmi. Správne vonné feromóny zaručujú, že aj z nenápadného muža sa môže stať Casanova a magnet na ženy. A o príjemný večer je postarané. Vďaka feromónom.

Ohúrte okolie: Feromónmi.

Feromóny vo vôňach spúšťajú vášnivú reakciu, z ktorej sa zatočí hlava. Ak máte aj vy pocit, že ste vo vodách lásky a zvádzania veľa vody nenamútili, feromónove parfumy zvýšia vaše sebavedomie. Určite tak pritiahnete na seba pozornosť a oslníte.

Nikto nič nezistí- vôňa feromónových parfumov nemení tú pôvodnú

A nemusíte sa ani ničoho obávať. To, že používate feromónové parfumy nikto nezistí. Pretože feromóny v parfume nie je cítiť. Nijako nemenia pôvodnú vôňu parfumu. Iba pridávajú špeciálne látky, ktoré zachytia určité receptory v mozgu a vyvolajú požadovanú (príťažlivú) reakciu. Zrazu budete druhému pohlaviu sympatickejší a ani nebude vedieť prečo. {product:715,701}

Feromónové parfumy FM sú po novom označované ako kolekcia Pheromone.