V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqua Pour HommePánsky parfum FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqua Pour Homme


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-135
1-3dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Vôňa parfumu FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme je svieža, ľahká, mužná a podľa mnohých žien je aj neuveriteľne príťažliva a ľahko sa do nej vedia zamilovať.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme

Hlava: mandarínka, petitgrain z horkého pomarančovníka, pomaranč
Srdce: morská tráva (chaluha), kvety bavlny, santolína
Základ: ambra, pačuli, céder

Parfum FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme svojou vôňou mnohým ľuďom pripomína atmosféru, pocit a vôňu hlbokého priezračného mora. Najväčšiu zásluhu na tom má pravdepodobne vcelku výrazná vôňa morských tráv chaluhy v kombinácii so sviežou citrusovou vôňou pomaranča a s arómou petitgrainu (esenciálny olej získavaný z lístkov horkého pomarančovníka). Určite tomu napomáha aj vôňa santolíny, ktorá sa často používa ako wellness rastlina, pretože svojou arómou navodzuje pocit čistoty a pohody. O trošku suchšiu a "zemitejšiu" atmosféru sa starajú ostatné zložky ako ambra, pačuli a cédrové drevo.

Celkovo je vôňa parfumu FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqva Pour Homme svieža, ľahká, mužná a podľa mnohých žien je aj neuveriteľne príťažliva a ľahko sa do nej vedia zamilovať.

Obsah vonných esencií 20%
Flakón FM PURE 135 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Ľahká vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 135, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 135 nezamieňajte s BVLGARI Aqua Pour Homme nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Svieže a ľahké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Bvlgari
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.