Drevité vône a parfumy, ilustrácia arómyDrevité vône a parfumyParfumy zo skupiny drevitých vôní sú takmer čisto mužskou záležitosťou. Samozrejme sú aj dámske drevité parfumy, avšak tak ako sú kvetinové vône typické pre ženy, drevité vône sú naopak typické skôr pre mužov.

Štýl a nálady drevitých vôní

Drevité vône obľubujú najmä muži, ktorí si potrpia na dobre padnúce rifle alebo štýlové auto. Sú výrazné, no zároveň elegantné. Majitelia týchto vôní zvyčajne obľubujú výrazné farby, často radi na seba upozorňujú a jasne o sebe dávajú vedieť.

Zloženie drevitých vôní

Drevité vône sú podobné chyprovým vôňam. Hlavný dôraz je v nich sústredený na tóny a arómy cédrového dreva, jalovca, borovice, santalového dreva, pačuli a pižma. Ich teplá, kľudná a drevitá kompozícia je občas oživovaná citrusovými tónmi. Pre drevité vône sú charakteristické noty rôznych stromov, jemne doplnené ďalšími skupinami vôní. Prevažne ide o mužské vône, ktoré obľubujú hlavne sebavedomí, vyrovnaní ľudia v strednom veku.

Ktoré parfumy patria medzi drevité vône?

Zaujímajú vás drevité vône a chcete zistiť, ktoré parfumy FM patria medzi drevité parfumy? Pomôžte si s našou tabuľkou parfumov FM - Parfumy FM zaraďované do skupiny drevitých vôní môžete najľahšie nájsť s pomocou tabuľky vôní parfumov FM Group.

{product:39,440}