Stalo sa Vám už niekedy, že ste zabudli číslo svojho parfumu FM? Chceli ste si znovu objednať svoj obľúbený parfum a nepamätali ste si jeho číslo? Alebo ste vyskúšali nejaký nový a taktiež ste zabudli, akým číslom bol ten parfum FM označený?

Ako zistiť číslo parfumu FM?

Kde hľadať číslo parfumu FM, ktorými sú parfumy FM Group označované? Ak máte k dispozícii krabičku od parfumu FM, ktorého číslo chcete zistiť, prípadne fľaštičku/flakón tohto parfumu, máte takmer vyhrané. Stačí postupovať podľa tohto návodu a s pomocou priložených fotografií.

Umiestnenie čísel/názvov parfumov FM

Čísla parfumov FM, teda označenie parfumov FM býva štandardne vyznačené na krabičke daného parfumu a na jeho flakóne. Čo sa týka označenia na flakóne, buď je tu číslo vygravírované slabo viditeľným písmom, alebo je vyznačené na nálepke, ktorá je väčšinou umiestnená na spodnej časti flakónu parfumu.

  • Na vrchnej časti krabičky - číslo je tu väčšinou obklopené kruhovým pozadím
  • Na spodnej časti flakónu - číslo je tu väčšinou napísané na nálepke (číslo je otočené o 90 stupňov oproti ostatnému textu na nálepke)
  • Prípadne na starších flakónoch klasickej kolekcie na prednej strane flakónu, slabo viditeľným vygravírovaným strieborným písmom - ideálne čítať proti svetlu (umiestnenie pod všetkým textom "Eau de Parfum....")

Umiestnenie čísel parfumov FM na fotkách

Nasledujúce fotky názorne zobrazujú, kde presne hľadať číslo svojho parfumu FM Group.

1. Číslo parfumu FM na krabičke - na fotke je znázornený parfum FM klasickej kolekcie.

Kde nájsť číslo parfumu FMDetail parfumu FM - číslo/názov

2. Číslo parfumu FM na flakóne parfumu - na fotke je znázornený parfum klasickej kolekcie.

Kde nájsť číslo parfumu FM na flakóneDetail flakónu parfumu FM číslo, názov

3. Číslo parfumu FM vygravírované slabo viditeľným písmom na prednej strane flakónu parfumu.

Detail flakónu parfumu FM s vygravírovaným číslom parfumu FMDetail flakónu parfumu FM

4. Číslo parfumu FM na krabičke bez kruhového pozadia - na fotke je znázornený parfum luxusnej kolekcie.

Číslo parfumu FM na krabičke parfumu luxusnej kolekcieČíslo parfumu FM luxusnej kolekcie

Ak by ste si aj tak nevedeli poradiť a stále neviete nájsť číslo svojho parfumu FM, skúste sa obrátiť na nás, radi Vám pomôžeme. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

V inom prípade, ak už nemáte k dispozícii ani krabičku od parfumu a ani samotný parfum/flakón sa číslo parfumu FM zisťuje oveľa ťažšie, ale aj tu je ešte nádej, že číslo parfumu FM "zistíme". V takýchto prípadoch, môžeme číslo parfumu FM skúsiť zistiť podľa archívu objednávok (v prípade ak ste si daný parfum predtým niekedy u nás objednali).

Odlepená nálepka s číslom z flakónu parfumu FM

Čo ak sa z flakónu parfumu FM odlepila nálepka, na ktorej je číslo parfumu FM vyznačené? A samozrejme danú nálepku nemôžete už nájsť? Aj v tomto prípade Vám teoreticky môžeme skúsiť pomôcť. Budeme však k tomu potrebovať aj Vašu asistenciu - daný flakón tohto parfumu bez nálepky, nám môžete po minutí (ideálne je aby vo flakóne ešte ostalo trošku parfumu) poslať na našu adresu. A my sa pokúsime parfum identifikovať pomocou jeho vône.

Stalo sa Vám to niekedy?

Stalo sa Vám už niekedy, že ste nemohli nájsť číslo svojho parfumu? Ako ste si poradili? Napíšte nám to prosím do komentára.

Páčil sa Vám tento návod?

Ak sa Vám tento návod páčil, prípadne Vám nejakým spôsobom pomohol, budeme Vám  veľmi vďační, ak ho budete zdieľať ďalej medzi svojich známych, prípadne nám dáte like alebo napíšete do komentárov Vašu skúsenosť.