Kvetinové vône parfumov FM GroupKvetinové vône FMSkupina kvetinových vôní a parfumov je najväčšia a najobľúbenejšia skupina vôní, ktorej hlavnými ingredienciami sú kvetinové esencie v spojení s inými zložkami, čím vznikajú rôzne kombinácie.  Sú to prevažne dámske vône vhodné na denné aj večerné používanie.

Ktoré parfumy patria medzi kvetinové vône?

Zaujímajú vás kvetinové vône a chcete zistiť, ktoré parfumy FM patria medzi kvetinové parfumy? Pomôžte si s našou tabuľkou parfumov FM - Dámske parfumy FM zaraďované do skupiny kvetinových vôní môžete najľahšie nájsť s pomocou tabuľky vôní parfumov FM Group.

Zloženie kvetinových vôní a parfumov

V zložení kvetinových parfémov sa z kvetín najčastejšie objavuje jednoznačne ruža. Ďalej sú v kvetinových vôňach hojne zastúpené kvety konvalinky, jazmínu, orgován a pivonky. Do typu kvetinových vôní patrí aj skupina kvetinovo – ovocných vôní, ktorá sa často vyznačuje obsahom jahôd, čerešní ale aj sliviek, jabĺk a malín.

Pocity a nálady vyvolané kvetninovými vôňami

Kvetinové vône v nás vyvolávajú predstavu jari, leta, slnka a lúk plných kvetov. Kvety predstavujú sviežosť, ktorá dodáva ženám priezračnú ľahkosť. Prevažne ide o ľahké a jemné parfumy pre ženy, ktoré znásobujú romantickú atmosféru a prehlbujú pocit ženskosti a zmyselnosti.

{product:640,705}