Ak chcete potešiť parfumom niekoho v znamení Vodnára a neviete aký by sa mu páčil, nechajte sa inšpirovať najobľúbenejšími parfumami ľudí narodených v tomto znamení.

Vodnár (21.01.-19.02.)

Odhad povahy Vodnára:

Prečo si myslieť, že to čo nám niekto tvrdí, alebo sa nás snaží naučiť musí byť jediná a univerzálna pravda? To je jedno z pravidiel, ktorý sa väčšinou riadia ľudia narodení v znamení Vodnára. Vodnár si vždy sám vyberá smer ktorým sa vyberie. Nikdy si nenechá nič diktovať, pretože sa nechce nechať obmedzovať pravidlami, ktoré si niekto vymyslel. Ľudia Vodnári sú typickí svojou neuveriteľnou túžbou po slobode a nezávislosti, práve preto sa najradšej riadia vlastnými pravidlami a zásadami. Nechýba im empatia, vždy myslia aj na druhých ľudí a nikdy nedosahujú svoje ciele na úkor ostatných.

K ľuďom sú priateľskí a tolerantní. Snažia sa druhým pomáhať a aj keď sa stretnú s nepriateľskými postojmi, vždy sa ich snažia určitým spôsobom radšej pochopiť ako odsúdiť. Ľuďom sa snažia pomáhať aj pre celkový rozvoj a pokrok, pretože veria, že vždy môže byť lepšie. Mnohokrát sa ostatným zdá, že Vodnár je skôr rebel pre svoje odmietavé správanie voči určitým spoločenským dogmám. Vodnári však odmietajú uznávať niečo, čo ich obmedzuje alebo dokonca ničí. Nepotrebujú vyčnievať z davu, ako si veľa ľudí myslí. Ak niekedy vyčnievajú tak len preto, lebo majú odvahu ísť svojou vlastnou cestou s vlastnými pravidlami namiesto slepého plnenia príkazov, ktoré nesmerujú k osobnému naplneniu a šťastiu. To je to čo robia- vedia čo chcú a idú si za tým. Nezaujíma ich to čo si o tom myslia ľudia, pretože väčšina ľudí by najradšej spravila to čo oni, lenže nemajú na to odvahu a tak ich radšej budú ohovárať.

Vodnár je veľmi vynaliezavý a tvorivý a vie si poradiť, vynájsť sa v každej situácii. Vodnári sú často veselí, radi sa smejú a preto majú neuveriteľný zmysel pre humor, kde sa častokrát vedia smiať aj sami zo seba. Radi sú otvorení novým veciam, novým nápadom, novým myšlienkam, novým svetonázorom, takže celkovo sa dá povedať, že Vodnár je bytosť otvorená všetkému. Nikdy nič neodsúdi bez toho aby mal možnosť to aspoň vyskúšať. A aj veci ktoré by niekto iný odsúdil sa snaží skôr pochopiť, ako nezmyselne zatratiť a odsúdiť. Podobne sa správa pri výbere a používaní parfémov. Nemá problém so žiadnou vôňou, takže ak chcete obdarovať svojho známeho, ktorý je Vodnár, bez strachu môžete vybrať akýkoľvek náhodný parfum a určite ho potešíte.

Vône a parfumy obľúbené medzi Vodnármi:

Znamenie Vodnár: Ženy

Ženy narodené v znamení Vodnára sa pri výbere parfumu riadia heslom "Výnimočná žena = výnimočný parfum". Nezáleží im na tom aby ich parfum patril medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie vône medzi ženami. Práveže s obľubou experimentujú s menej známymi vôňami, ktoré ich robia jedinečné. Ľudia potom tieto ženy Vodnárky vedia spoznať aj podľa ich špecifickej a jedinečnej vône. Vyberajú si z ľahkých vôní vyžarujúce život a mladosť plné sviežosti. Majú rady citrusové vône a kvetinovo ovocné vône ale nepohrdnú ani tónmi jedinečného jazmínu, bieleho pižma, prípadne cédrového dreva.

Tip parfémov pre ženy v znamení Vodnára:

{product:406,90}

Znamenie Vodnár: Muži

Muži v znamení Vodnára majú radi parfumy, ktoré v sebe skrývajú dynamickosť, energiu, sviežosť a slobodu. Také sú často prírodné, lesné vôné, fougere vône a najviac obľubujú drevito- vetiver vône. Muži Vodnári zbožňujú nezvyčajné vône, ktoré obsahujú napríklad tóny jedinečného pižma, jantáru a prípadne agrického geránia.

Tip parfémov pre mužov v znamení Vodnára:

{product:35,53}