Hľadáte vhodné parfumy pre ľudí narodených v znamení Býka? Sedí Vám aspoň trochu na Býkov náš odhad povahy? V tom prípade nemôžte výberom z nami odporúčaných parfumov nič pokaziť. Čítajte preto ďalej.

Býk (21.04.-20.05.)

Odhad povahy Býka:

Pokoj a istota je presne to čo cítite ak stretnete niekoho narodeného v znamení Býka. Je to tým, že ľudia narodení v znamení Býka sa snažia ovládnuť každú situáciu, pretože z toho čerpajú svoju silu. Nič ich len tak ľahko nerozhádže, pretože sa na všetko vedia pozrieť s nadhľadom. Nemajú však príliš radi zmenu- ale priznajme si kto má rád náhle zmeny? Komu by sa páčilo ak by mu manželka zakaždým varila obľúbenú špecialitu s iným receptom? Takže ľudia v znamení Býka majú radi svoje zaužívané a hlavne overené postupy. Z toho pramení aj ich sebavedomie, pretože vedia, že všetky tieto situácie majú dávno zvládnuté. No nečerpajú len z toho. Sú známi svojou trpezlivosťou, akú im môžu všetci závidieť. Ak sa raz do niečoho pustia, tak to aj úspešne zakončia, nech to trvá a stojí čokoľvek. Riadia sa totiž heslom víťazov- "Ten kto sa vzdáva nikdy nevíťazí. Naopak, ten čo víťazí sa nikdy nevzdáva". Pri svojej ceste za vytýčeným cieľom nikdy nejdú "cez mŕtvoly". Naopak, snažia sa, aby svojím cieľom, alebo aj cestou za cieľom, nejakým spôsobom pomohli aj iným ľuďom. Aj preto sú ľudia narodení v znamení Býka veľmi obľúbenými spoločníkmi. A možno aj preto, že čo sa týka materiálneho sveta, tak sa radi obklopujú "všetkým dobrým", pretože milujú hojnosť a dostatok. A radi ten dostatok doprajú aj ostatným. Podobne sa správajú aj pri výbere a používaní parfumov. Hojnosť použitého parfumu si tak určite každý všimne už pri prvom stretnutí s ľuďmi v znamení Býka.

Vône a parfumy obľúbené medzi Býkmi:

Znamenie Býk: Ženy

Ženy narodené v znamení Býka sa riadia pri výbere parfumu jednoduchosťou. Nepotrebujú príliš zložité kompozície, z ktorých často vzniká dojem disharmónie vôní. Najradšej obľubujú príjemné, svieže nevtieravé vône. Niekedy tak chcú dať mužom najavo, aby urobili prvý krok. Aj s takýmito vôňami mužom ukazujú, že sa im páči keď ich muž musí "dobýjať". Najobľúbenejšie sú medzi nimi kvetinové, citrusové, orientálne a drevité vône.

Tip parfémov pre ženy v znamení Býka:

{product:147,119}

Znamenie Býk: Muži

Muži narodení v znamení Býka radi používajú špecifické vône evokujúce silu a pokoj zároveň. Nemajú problém so silnejšími vôňami s exotickým nádychom. Ženy sa tak pri nich cítia ako v tropickom raji. Muži v znamení Býka obľubujú fougere, drevité, chyprové vône ale často experimentujú aj s orientálnymi parfumami.

Tip parfémov pre mužov v znamení Býka:

{product:26,35}