Chcete si vybrať parfumy vhodné pre ľudí narodených v znamení Barana? Sedí Vám náš popis povahy Baranov? V tom prípade sa pri výbere parfumu nemôžete netrafiť.

Baran (21.03.-20.04.)

Odhad povahy Barana:

Vždy ste si mysleli, že ľudia narodení v znamení Barana sú tvrdohlaví ako mulice a nevadí im ak idú hlavou proti múru? V tom prípade vás musíme sklamať, pretože to nie je pravda. Ľudia v znamení Barana sa vám môžu javiť ako tvrdohlaví, ale to je tým, že vedia čo chcú a idú si za tým. Nezaujíma ich pritom názor okolia, ktoré ich väčšinou odrádza a tak vzniká dojem tvrdohlavosti. Svojím spôsobom by to možno mohla byť pravda, ale u nich to nie je pochabá, nezmyselná tvrdohlavosť. Je to skôr hlboké odhodlanie dosiahnuť vytýčené ciele. Však keby sa nechali ovládnuť názormi okolia a vzdali sa svojho odhodlania- z pohľadu ostatných tvrdohlavosti- vôbec nič by nedosiahli. A to je to, čoho sa ľudia boja- aby nik nebol náhodou v niečom lepší, úspešnejší a tak ho treba radšej rýchlo odradiť. Barana však nič tak ľahko neodradí, pretože vnútri je plný sily a nevyčerpateľnej energie. Tieto svoje kvality vie naplno využiť a tak veľmi často pôsobí vo svojom odbore ako prirodzený vodca. To však nie je ich jediná vlastnosť. Ľudia narodení v znamení Barana sú veľmi tolerantní a vždy sa snažia pochopiť druhých ľudí. Nikoho zbytočne nesúdia a riadia sa hesla- "Nesúď, nebudeš súdený". Ak ich niekto požiada o pomoc, radi pomôžu, no najradšej pomáhajú tým čo to potrebujú aj bez toho, aby ich o to niekto žiadal. Pretože najlepšie sa cítia, ak sú okolo nich šťastní ľudia plní radosti a optimizmu. Pretože potom sú šťastní a radostní aj oni.

Vône a parfumy obľúbené medzi Baranmi:

Ženy aj muži v znamení Barana si vyberajú svoje parfumy veľmi jednoducho. Spoliehajú sa na svoj cit, intuíciu a vedia podvedomo vycítiť, ktorý parfum je ten pravý. Často si obe pohlavia vyberajú odvážne parfumy, ktoré zaujmú hneď na prvý krát.

Znamenie Baran: Ženy

Ženy narodené v znamení Barana navyše aj veľmi rady provokujú a tak nie len ich oblečenie, ale aj parfumy bývajú veľmi sexi. Majú rady kvetinovo ovocné, kvetinovo orientálne, citrusové a drevité vône.

Tip parfémov pre ženy v znamení Barana:

{product:70,148}

Znamenie Baran: Muži

Muži narodení v znamení Baran majú radi korenisté vône, s ktorými dávajú ženám najavo svoju dominantnosť a silu. Taktiež veľmi obľubujú orientálne, drevité a fougere vône.

Tip parfémov pre mužov v znamení Barana:

{product:52,44}