Čo sú parfumy FM Group?

Parfumy FM sú produkty firmy FM Group, najlepšie informácie o týchto parfumoch nájdete v článku FM Group.

Sú parfumy FM rovnaké ako originálne parfumy? Majú rovnakú vôňu?

Parfumy Fm sú známe najmä tým, že sa o nich hovorí, že sú napodobneninami svetových značkových parfumov. Ako to je ale v skutočnosti nie je také ľahké povedať = opäť najlepšie to táto problematika vysvetlená v článku o FM Group.

Čo sú alternatívne parfumy a napodobeniny parfumov? Nie je to krádež voči značkovým parfumériám a sú morálne "správne"?

Veľmi zjednodušene - Alternatívne parfumy niektorí ľudia považujú za fejky, ktoré sa priživujú na mene známych firiem. No fejky sú parfumy, ktoré sa podvodne vydávajú za originál a pritom ním nie sú. Alternatívne parfumy práveže zvyknú aj vzhľadom, názvom a inak označovať, že sa nejedná o originál, že sú to odlišné parfumy, so zameraním na vôňu - pozrite si komplexný článok o alternatívnych parfumériach, imitáciach z morálneho, právneho a aj iných pohľadov.

Viac o alternatívnych parfumoch si môžete prečítať v tomto článku.

Čo sú parfumy Pure, Intense, Pheromone?

Parfumy Pure predstavujú vynovené klasické parfémy = s tou istou vôňou akurát nový flakón, kde je viac parfumu. Buď viac mililitrov parfumu = u dámskych parfumov, alebo viac percent vonných látok = u pánskych parfumov. Viac o tom nájdete v článku o Parfumoch Pure. Pheromone sú vynovené feromónové parfumy, takisto ako parfumy pure majú nový flakón, ktorý obsahuje viac parfumu. Intense sú novou radou parfumov, kde do vybraných parfumov je pridaných ešte viac percent vonných látok a tak sú tieto parfumy ešte intenzívnejšie a dlhšie vydržia - prečítajte si článok o parfumoch Intense.

Čo sú a ako fungujú feromónové parfumy?

Parfémy s feromónmi sú najobľúbenejšie bežné parfémy, v ktorých sú navyše ešte pridané látky - feromóny - na zvýšenie príťažlivosti. Ako tieto feromóny a feromónové parfémy fungujú môžete najlepšie opísané v článku o feromónoch.

Ako zistím číslo svojho parfumu FM?

Ak ste zabudli číslo svojho parfumu FM, môžete si pomôcť týmto článkom ako zistiť číslo parfumu FM.

Dá sa parfumom FM veriť? Sú kvalitné?

Podľa nášho názoru a názoru mnohých našich zákazníkov určite áno, parfumy FM sú kvalitné a dá sa im veriť - prečítajte si množstvo hodnotení našich zákazníkov. A takisto si pozrite získané ocenenia firmou FM Group a ich produktami.

Môžu si v eshope parfumylacno.sk nakúpiť tovar aj distribútori FM?

Za bežné predajné ceny môžu.

Prečo po použití parfumu ho po čase vôbec necítime? To tak rýchlo vyprchá?

Nie, nie je to tým, že by parfum vyprchal. Parfum stále šíri svoju príjemnú vôňu, akurát náš čuch si na ňu už zvykol a necíti ho. Keď sa navoniame, stále vdychujeme tú istú vôňu parfumu a tak si na ňu náš nos zvykne a otupí sa voči tejto vôni. Vôbec ju potom nevníma. Preto sa môže stať, že my sami vôňu vlastného parfumu už necítime, no naše okolie ho zaručene cíti. Môžete si to dokonca aj sami vyskúšať. Navoňajte si nejakú bundu, kožuch, oblečenie.. Potom ho po celodennom nosení odložte do skrine. Večer, keď toto oblečenie budete odkladať, vôňu parfumu nebudete vôbec cítiť a budete si myslieť, že parfum dávno vyprchal. Ráno keď oblečenie vyberiete zo skrine, hneď zaregistrujete príjemnú vôňu parfumu, ktorá vydržala na bunde celý deň a noc, ale váš čuch si na ňu tak zvykol, že večer ju už vôbec necítil.

Koľko zaplatím za poštovné a ako rýchlo mi príde tovar?

Poštovné u nás môžete mať už od 2 Eur (pri platbe vopred). Konkrétne ceny poštovného môžete nájsť tu.

Ak si objednáte tovar, ktorý je skladom do 12:00 v pracovný deň, nasledujúci pracovný deň by ste ho mohli mať doma (ak zvolíte poštovné 1.trieda alebo kuriéra; inak min. 2 pracovné dni).

Majú vône s rovnakým označeným číslom rovnakú vôňu - napr. Parfum Pure 33 a parfum FM 33?

Áno, vône s rovnakým číselným označením by mali mať rovnakú vôňu - vždy sa jedná len o iný vzhľad flakónu, objem, cenu alebo obsah vonných esencií. Samotná vôňa by mala byť rovnaká - aj keď niekedy sa stane, že niektorým ľuďom sa zdá, že vôňa sa trochu líši. Môže sa stať aj to, pretože vône sú veľmi delikátnou záležitosťou. A aj pri nepatrnej zmene môže vyvolať určitý rozdiel = a závisí na citlivosti konkrétnych ľudí, nakoľko ju budú vnímať.

Treba však podotknúť, že veľakrát zohral svoju rolu aj "placebo efekt", keď sa niekomu zdalo, že vôňa je úplne iná - pretože sa v prvom momente tak "zľakol" iného flakónu (myslel si, že príde iný), že vôňu už vopred odpísal a potom ju voňal s takým predsudkom, že ju chcel okamžite vrátiť - po čase, ak dal vôni šancu, nakoniec priznal, že vôňa je totožná a často aj "lepšia" ako predtým.

{product:358}