Páčia sa Vám parfumy Masaki Matsushima? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

História firmy Masaki Matsushima

Japonský módny tvorca Masaki Matsushima sa narodil v Nagoji v roku 1963. Po maturite študoval na Bunka Fashion College v Japonsku. V roku 1992 založil svoju vlastnú značku a pomenoval ju podľa seba, svojim menom Masaki Matsushima. Postupne pracoval na tvorbe aby mohol svetu predstaviť svoju prvú módnu kolekciu. Jeho tvorba bola zo začiatku sústredená hlavne okolo japonských tradícií a postupne sa menila, modernizovala a menila sa na súčasnú módu. Svoju prvú kolekciu predstavil v roku 1994 v Tokiu a Paríži. Kolekciou vyvolal záujem o svoju tvorbu hlavne v Európe ale aj v Ázii. Pripravil aj kolekciu pre športovcov na olympijské hry na rok 2016.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

Parfumy Masaki Matsushima

Tvorbu parfúmov začala značka Masaki Matsushima v roku 2000 a svoju prvú kolekciu parfumov predstavili v roku 2001. Táto kolekcia sa skladala z radu vôní, nesúcich v mene slovo “mat“.

Ponuka parfumov FM Group

V našej ponuke môžete nájsť napríklad aj Luxusnú dámsku parfumovanú vodu FM 323 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki, pôvodne vyrobená v roku 2007. Vôňa je zložená z vodného melónu, jablka, liči, magnólie, ruže, maliny, cédrového dreva, pižma a pačuli.

{product:406,363}