V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Luxusná dámska parfumovaná voda FM 323 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Masaki MasakiLuxusná dámska parfumovaná voda FM 323 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

FM-323-2011
6-12dni hviezdy.jpg

Luxusná dámska parfumovaná voda FM 323 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki

Základná cena24,90 €
Výsledná cena:24,10 €
Celková zľava:-0,80 €
Prevažný dojem z parfumu FM 323 je nádherne ženský, sladký, romantický zo začiatku dosť intenzívny, postupne trochu zjemňuje.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM 323

Hlava: vodný melón, jablko, liči
Srdce: magnólia, ruža, malina 
Základ: cédrové drevo, pižmo, pačuli

Parfum FM 323 patrí medzi kvetinovo ovocné stredne intenzívne vône. Jeho vôňa je výrazná, sladká, príjemne osviežená melónom, liči a jablkom. Prevažný dojem z parfumu FM 323 je nádherne ženský, sladký, romantický zo začiatku dosť intenzívny, postupne trochu zjemňuje. Len si dajte pozor, ak nepatríte k milovníčkam sladkých vôní, aby pre Vás nebola intenzívna sladká vôňa parfumu FM 323 nezamieňajte s parfumom MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki až príliš intenzívna.

Obsah vonných esencií 16%
Flakón FM 323 obsahuje 100 ml parfumovanej vody
Typ parfumu: Romantická vôňa

Parfém FM 323, 100 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 323 nezamieňajte s parfumom MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Masaky matushima.

Typ vône
Romantické parfémy
Nezamieňajte so značkou
Masaki Matsushima
Objem
Luxury 15, 30, 50, 100ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.