V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Luxusná dámska parfumovaná voda FM 323 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Masaki MasakiLuxusná dámska parfumovaná voda FM 323 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

FM-323-2011
vypredane.jpg

Luxusná dámska parfumovaná voda FM 323 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki

Základná cena24,90 €
Výsledná cena:24,10 €
Celková zľava:-0,80 €
Prevažný dojem z parfumu FM 323 je nádherne ženský, sladký, romantický zo začiatku dosť intenzívny, postupne trochu zjemňuje.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM 323

Hlava: vodný melón, jablko, liči
Srdce: magnólia, ruža, malina 
Základ: cédrové drevo, pižmo, pačuli

Parfum FM 323 patrí medzi kvetinovo ovocné stredne intenzívne vône. Jeho vôňa je výrazná, sladká, príjemne osviežená melónom, liči a jablkom. Prevažný dojem z parfumu FM 323 je nádherne ženský, sladký, romantický zo začiatku dosť intenzívny, postupne trochu zjemňuje. Len si dajte pozor, ak nepatríte k milovníčkam sladkých vôní, aby pre Vás nebola intenzívna sladká vôňa parfumu FM 323 nezamieňajte s parfumom MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki až príliš intenzívna.

Obsah vonných esencií 16%
Flakón FM 323 obsahuje 100 ml parfumovanej vody
Typ parfumu: Romantická vôňa

Parfém FM 323, 100 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 323 nezamieňajte s parfumom MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Masaky matushima.

Prečítajte si o lacných parfémoch FM a FM Group a zistite prečo sú také lacné.

Typ vône
Romantické parfémy
Nezamieňajte so značkou
Masaki Matsushima
Objem
Luxury 15, 30, 50, 100ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.