Kto má sviatok 21. augusta? V tento deň má meniny Jana, Janka.

Dnes má svoj sviatok a oslavuje meniny Jana.


Darček pre oslávenkyne s menom Jana, Janka v podobe konkrétneho parfumu:

Máte známu s menom Jana a chcete jej spraviť radosť s nejakým pekným, jedinečným darčekom v podobe parfumu? Neviete si pomôcť s rozhodovaním a s výberom tej správnej vône?

Jana meninyJana meniny 21.8.

Môžete si pomôcť s parfumami FM na ParfumyLacno a s tipmi na konkrétne vône pre ženy s týmito menami. Potešte dnešné oslávenkyne so zaujímavou vôňou, ktorá ich môže osloviť. Ak si neviete poradiť s výberom toho správneho dámskeho parfumu a správnej vône, pre oslávenkyne s menom Jana a Janka vám prinášame  tieto tipy na dámske parfémy FM:

Tipy na parfumy pre ženy s menom Jana a Janka:

Dámsky parfum FM Pure 700 nezamieňajte s LANVIN - Eclat D'Arpege.

Dámsky parfum Pure Royal FM 141 nezamieňajte s VERSACE Bright Crystal.

Dámsky parfum FM PURE 33 nezamieňajte s DOLCE GABBANA Light Blue.

Luxusný dámsky parfum FM 354 nezamieňajte s MASAKI MATSUSHIMA Shiro.


Význam mena Jana a Janka.

Krstné meno Jana, Janka údajne pochádza pôvodne z Hebrejčiny - aspoň tak to tvrdia zdroje, ktoré uvádzajú, že toto meno je odvodené od hebrejského mena Jochanán. V doslovnom preklade by mohla znamenať niečo v zmysle "Boh je milostivý".

Ženy s menom Jana.

Nositeľky tohto mena zvyknú byť ideálnymi ženami aj do voza, aj do koča - zvyknú byť veľmi zručné a šikovné gazdiné, zároveň vznešené dámy a k tomu aj výborné milenky. Sú pracovité, vytrvalé, priebojné a vedia byť aj prekvapujúco "ostré". Vedia byť zdravo drzé a nemusia si tak od nikoho nechať skákať po hlave.

Ak harmonizujú svoje neduhy, vedia byť neskutočne chápavé, tolerantné a láskyplné. Býva pre ne príznačná starostlivosť, obetavosť, nápaditosť. Vedia si poradiť v každej situácii. Zvyknú to byť neskutočne silné ženy.


Darček k meninám pre Janu a Janku.

Ak sa rozhodnete darovať k meninám pre dnešné oslávenkyne darček v podobe parfumu, môžete vyskúšať naše tipy na vône - ktoré boli vyberané aj podľa štatistického výberu vôni zákazníčok s menom Jana.

{product:406, 752}