Objednať aj telefonicky 0944 507 158
Objednať aj telefonicky 0944 507 158

Ak by Vám nešlo objednať, napíšte prosím mail alebo volajte, prezvoňte, niekomu to blblo. Ďakujeme❤

Páčia sa Vám parfumy Eisenberg?

Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.


{product:773}

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Čo sú parfumy FM Group?

PČo sú parfumy FM Group?FM Group na parfumylacno.skarfumy FM sú v skratke a v rýchlosti lacné parfumy vo vysokej kvalite. Sú to parfémy v značkovej kvalite lacno pre každého. Každého hlavne zaujíma či ide o nejaké napodobneniny známych parfémov, prípadne ich inšpirácie, alternatívne parfémy pre drahé značkové vône? Na toto by sme veľmi radi jasne odpovedali, nie je to však také jednoduché.

Ak to je vôbec možné. Pýtate sa prečo? Tak sa teda do toho pomaly pustime:

Originálne parfémy.

Parfumy FM sú originálne parfumy značky FM Group bez akejkoľvek spojitosti s inými značkami. Toto je oficiálna verzia firmy FM Group. Parfumy sa tu predávajú priamym predajom, od predajcu s pomocou vzorkovníka vôní priamo k zákazníkovi, väčšinou pri osobnom predaji.

Takto to fungovalo hlavne v začiatkoch firmy FM, keď ešte v podstate nefungoval online predaj. Čo už každý predajca osobne povedal danému zákazníkovi, nik nezisťoval a ak áno, je to na zodpovednosť každého jedného predajcu.

Oficiálne však nie je žiadna spojitosť medzi parfumami FM a inými značkami.

Prečítajte si viac o alternatívnych parfumoch v tomto článku.

Alternatívne vône ako napodobneniny značkových parfémov?

Ako sa však rozmáha internet, šírenie informácií a s tým ruka v ruke aj online predaj, stáva sa to trochu zložitejším.

Už to nie je ako pri priamom predaji, čo sa na webe napíše, to tam ostane a je vidno. Takže oficiálne sa nemôže nikde uvádzať žiadna súvislosť medzi parfumami FM a inými značkami.

Prečo sa píše pri parfumoch FM a čo znamená - nezamieňajte s, inšpirované,...

V prvom rade to je kvôli právnej ochrane značky.

Aj preto používame v našom eshope FM parfumylacno pri parfumoch v ich názvoch NEZAMIEŇAJTE S ... (názov originálneho parfumu). Je to hlavne preto, aby sme nemýlili ľudí a aby bolo každému jasné, že v našom eshope sú len parfumy FM a žiadne originálne parfumy. Na druhej strane je potrebné, aby sa ľudia v označovaní parfumov nejak vyznali.

Majú parfumy FM takú istú vôňu? Domnienky vs Fakty

Nás všetkých teda hlavne zaujíma hlavne toto:

Majú parfumy FM takú istú vôňu ako originálne parfémy?

Kde je pravda, čo sú domnienky a ktoré sú fakty?

V prvom rade hneď upozorňujeme, že NEJDE o žiadne oficiálne vyhlásenia. Sú to skôr teórie a postrehy mnohých ľudí od zákazníkov, po predajcov FM Group.

Domnienky o parfumoch FM

  1. Predstavme si prvú teóriu, ako by mohli mať parfumy FM takú istú vôňu ako originálne parfumy.  Pre ľahšiu prehľadnosť je porovnaná ku kuchárskym zručnostiam. Tak ako podľa nejakého receptu môžeme viacerí uvariť to isté jedlo, tak by sa vraj mohli dať vyrobiť aj tie isté parfumy s použitím toho istého receptu. Táto teória by vysvetľovala aj určité údajné percentuálne odchýlky medzi niektorými vôňami = ako napr. polievka uvarená viacerými ľuďmi podľa jedného receptu bude v podstate vždy tá istá, avšak zároveň bude mať vždy trochu inú chuť aj pri tej najlepšej snahe. Túto teóriu by mohol podporovať aj fakt, že existujú vo svete rôzne prestížne parfumérske školy s kurzami zameranými na štúdium o parfumoch a výrobe parfumov. Takisto to podporuje fakt, že s počítačovými programami a rôznymi rozbormi je možné pomerne presne zistiť zloženie rôznych látok - a teda aj parfumov.
  2. Podľa druhej teórie by vraj mohlo ísť o úplne rovnakú vôňu (prípadné rozdiely sú údajne spôsobené rôznym obsahom vonných esencií od 4-6% po 16-30%). Ako by to ale mohlo fungovať? Vraj sú firmy zamerané čisto len na výrobu parfumov, zamestnávajúce najlepších parfumistov na svete. Vyrobené vône by mali ponúkať ako surový materiál (bez značky, len s nejakým interným označením). Takúto vôňu si kúpi nejaká firma a vôňu si pomenuje podľa potreby svojim patentovaným názvom (napr. pomenovanie podľa nejakej celebrity s ktorou má dohodnutú spoluprácu a zmluvu). Tú istú vôňu si však kúpi aj iná firma, akurát si danú vôňu musí pomenovať inak (to by vysvetľovalo napríklad prečo sú parfumy FM označované len číslami).

Toto sú však len domnienky, ktoré sú bežné medzi ľuďmi, zákazníkmi či už offline alebo na najrôznejších fórach. Ešte raz pripomíname, že nejde o oficiálne verzie a oficiálne by si to firma asi ani nemohla dovoliť potvrdiť, keby tak aj náhodou bolo.

Aké sú fakty?

  1. Oficiálne sú parfumy FM originálne produkty firmy FM Group a nemajú nič spoločné so žiadnymi inými značkami.
  2. Jedným z faktov hovoriacom o vysokej kvalite parfumov FM sú napríklad získané ocenenia, ktoré produkty FM a firma FM Group získali za dobu svojho pôsobenia. Získané ocenenia spomíname neskôr nižšie v článku.
  3. Osobná skúsenosť množstva ľudí, ktorí tvrdia, že vôňa FM je úplne rovnaká ako vôňa originálneho parfumu. Fakt je, že to títo ľudia tvrdia. Či sa dá toto tvrdenie brať ako fakt, to už posúdiť nevieme. Opäť = ide o neoficiálne tvrdenie nezávislých ľudí, zákazníkov a je to ich názor na základe osobného porovnania, s oficiálnou verziou FM to nemá nič spoločné.
    Niektoré skúsenosti si môžete pozrieť v hodnoteniach na našej stránke, mnoho ďalších nájdete na našej Facebook stránke alebo aj priamo vo vyhľadávaní v Googli v nájdenom "obrázku" po zadaní napr. "Parfumylacno". Taktiež môžete na našom FB nájsť aj recenzie a hodnotenie rôznych parfumov FM od mnohých nezávislých blogov

Ako to rozhodnúť?

Rozhodnutie tak ostáva na každom z nás. Môžeme si zvoliť cestu osobnej skúsenosti a parfumy FM vyskúšať na vlastnej koži. Našťastie parfumy FM patria medzi veľmi lacné parfumy, takže veľa tým neriskujeme = navyše prinajhoršom parfum môžeme vždy vrátiť (pozrite si obchodné podmienky a záruku vrátenia peňazí). Alebo sa len rozhodneme uveriť, prípadne neuveriť spomínaným domnienkam a faktom. Čo však bez osobnej skúsenosti nebude mať moc výpovednú hodnotu. V každom prípade si môžete o parfumoch FM prečítať viac v ďalších riadkoch tohto článku.

Kvalita parfumov FM Group a získané ocenenia

O kvalite parfumov FM a produktov firmy FM Group svedčí množstvo získaných prestížnych ocenení. Tu si môžete prezrieť všetky získané ocenenia FM Group produktov a firmy FM Group.

To by bolo všetko k tejto téme. Pozrime sa teraz detailnejšie na históriu a pôsobenie firmy FM Group na Slovensku a vo svete.

Predajca FM Group na parfumylacno.sk

Parfumylacno.sk sú oficiálnou stránkou samostatného distribútora, predajcu parfémov FM Group 7205752. Parfumy FM posielame poštou (Poštovné už aj od 2Eur) alebo kuriérom po celom Slovensku. Chcete si kúpiť svoj parfum FM, ale nemáte od koho? Stačí ak nám zavoláte 0944 507 158, napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., napíšete na online chat, alebo si priamo objednáte v eshope parfumov FM. Svoj parfum môžete mať už na druhý deň doma.

FM Group World.

Spločnosť FM Group World založil Artur Trawinski v roku 2004. Túto firmu založil s jediným jasným cieľom: poskytnúť výborné parfumy značkovej kvality vo svetových vôňach širokej verejnosti za čo najnižšie ceny. Pri cenách aké vidíme v značkových parfumériách, by sa dalo povedať, že ide o nemožný úkol. Lenže jemu sa to podarilo a dnes je jeho firma FM Group World rozšírená a uznávaná po celom svete: v krajinách v Európe, Severnej a Južnej Amerike, Ázii, Afrike, Austrálii.

Spolupráca len s profesionálnymi partnermi.

FM Group parfumy od 14,70 Eurfm group parfumySvoje parfumy vytvára FM Group v spolupráci s jednými z najlepších tvorcov a producentov parfumov: s firmou Perfand a Drom FRAGRANCES. Drom FRAGRANCES sa zaoberá výrobou vonných kompozícii vysokej kvality už vyše 100 rokov. Vlastní filiálky po celom svete v 43 krajinách a pracujú u nich známi a vážení špecialisti parfumového priemyslu. V zozname klientov Drom FRAGRANCES možno nájsť napríklad firmy L' Oréal, Escada, Beiersdorf a veľa ďalších. Drom sama osebe zaručuje vysokú kvalitu parfumov pre FM Group. Ako vidíte, o kvalitu parfumov FM sa vôbec nemusíte obávať. Pre istou si však môžete kľudne pozrieť hodnotenia parfumov FM od našich zákazníkov.

Vysoká kvalita produktov FM.

Primárnym produktom FM Group shop sú lacné parfumy a parfumované vody vysokej kvality. Doplnok ku parfumom predstavujú rôzne parfumované produkty: balzamy, sprchové gély, vody po holení, peny na holenie, deodoranty a iné. Postupne pribudli do ponuky aj produkty dekoratívnej kozmetiky FM GROUP MAKE UP a ekologické čistiace prostriedky FM GROUP FOR HOME. Všetky produkty sú nastavené pre čo najširšiu verejnosť s najprístupnejšími cenami a zároveň vo vysokej kvalite. Ako je to ale možné, predávať kvalitné parfémy lacno?

Ako je FM Group taká lacná?

Parfumy FM Group na parfumylacno.skfm group vone

Spoločnosť FM Group tvrdí, že predáva také isté kvalitné vône a parfémy ako svetové značkové parfumérie, avšak predáva ich oveľa lacnejšie. Je to vôbec možné? Ako to robí? V prvom rade hlavne s jednoduchými a jednotnými flakónmi, priamemu spôsobu predaja a lacných názvov parfumov.

FM Group na Slovensku

FM Group pôsobí na Slovensku už od roku 2004. Nielenže poskytuje ľuďom parfumy najvyššej kvality za prijateľnú cenu, ponúka im aj ďalšie možnosti. Svojou širokou ponukou produktov, profesionálnymi službami a servisom si FM Group doteraz získala množstvo členov a ešte viac spokojných zákazníkov. Momentálne je hlavná centrála pre Slovensko v Bratislave a veľkosklad produktov FM Group Slovakia and Czech sa nachádza v Prahe (centrála fm group czech & slovakia a FM Group prihlásenie a FM Group kontakt). 

Parfumylacno.sk sú jedným z eshopov s parfumami FM. Máme skladom skoro všetky parfumy FM, takže Vám vieme dodať Vaše parfumy už aj na druhý deň, podľa času objednania. Okrem výhodných cien poštovného, poštovného zadarmo ponúkame najmä profesionálne, nadštandardné služby a ľudský prístup. V prípade akýchkoľvek otázok, alebo problémov nás neváhajte kontaktovať.

Eshop FM Group na parfumylacno.sk

{product:711,700}

Parfémy FM a Federico MahoraParfémy Federico MahoraČo je to Federico Mahora?

Parfémy Federico Mahora

Spomínaný problém možno poznáte aj sami. Roky používate svoj obľúbený parfém FM s tým, že ani poriadne neriešite celý jeho názov, alebo spojitosť s nejakými inými vôňami a značkami.

Viete len, akým číslom je označený váš parfém FM - a vlastne dosť často sa stáva, že dokonca neviete naisto ani to = kto by si stále pamätal nejaké číslo. (Inak v tomto prípade výborne môže pomôcť článok o tom ako zistiť číslo svojho parfumu FM).

A tak sa možno aj vám niekedy stalo, že keď ste videli nejaké ďalšie informácie- napríklad nejaké označenia kolekcií Pure, Intense, Pheromone, či dokonca nejaký názov Federico Mahora - ostali ste z toho na chvíľu zneistení a zmätení.

Ide tiež o parfémy FM Group alebo nie? A hlavne ak sa jedná o vašu obľúbenú vôňu, ide o ten istý parfém FM, keď ho niekto uvádza ako parfém od Federica Mahoru?

FM Group je Federico Mahora.

Áno, ide o tie isté parfémy. Nemusíte sa ničoho obávať. Ak niekto niekde označuje parfémy FM Group namiesto skratky FM konkrétnejším spojením Federico Mahora, netreba sa báť. Ide o tie isté parfémy od tej istej firmy FM Group. Dalo by sa povedať, že FM v názve firmy je skratkou pre spomínaný názov Federico Mahora a FM by Federico Mahora.

Frederico Mahora, Federico Mahoni a ďalšie "preklepy"

Parfumylacno.sk logo a federico mahora

Dobre, ale čo v prípade ak sa niekde stretnete s názvami typu Frederico Mahora, alebo Federico Mahoni, Federico Mahony, Federico Mahona a ďalšie podobné názvy? Ide tiež o tie isté parfémy FM?

Áno, ide len o gramatické chyby, skomoleniny a preklepy. Správne sú parfémy FM značené Federico Mahora. Môžete to vidieť pekne napísané aj na každom jednom flakóne parfumu FM a aj na jeho krabičke.

Musíme uznať, že tie preklepy a gramatické skomoleniny vznikli možno aj nesprávnym prečítaním tohto názvu z flakónov parfémov FM. Pretože na fľaštičke je tento názov Federico Mahora napísaný trošku ťažšie čitateľným písmom a navyše kurzívou (šikmým písmom).

Takže sa môže viacerým ľuďom stať, že to prečítajú nesprávne. Na krabičke to je už napísané zreteľnejšie, avšak nie všetci ľudia si krabičku odkladajú. Väčšinou ju vyhodia a potom im ostane len fľaštička, z ktorej nevedia presne prečítať názov. A to nehovoríme o tom, že môže byť dosť problematické nájsť svoje číslo parfému FM ak ste ho zabudli. Preto sme v úvode článku uviedli odkaz na článok, ako si zistiť, prípadne overiť číslo svojho parfému FM.

Prečo tieto problémy s názvami?

Prečo táto nejasnosť? Prečo to je v takejto nie moc zrozumiteľnej podobe?

Bohužiaľ, všetko má svoju cenu. Je to pravdepodobne nevyhnutná daň za snahu predávať kvalitné parfémy vo svetových vôňach veľmi lacno.

Aby boli svetové vôňe dostupné naozaj pre každého.

Takže okrem označenia parfému číslom, je nutné na každom flakóne uvádzať aj rôzne interné značenie, ktoré môže potom ľahko pomýliť. Aj samotný názov Federico Mahora často ľudí mýli. Majú pocit, že ich parfum sa volá Federico Mahora a potom , keď si chcú objednať parfém s názvom Federico Mahora, narazia na problém. Pretože pod týmto názvom sa predávajú všetky parfémy FM. Je to logické, lebo všetky parfémy FM sú zároveň parfémami od Federica Mahoru.

Ako to vyriešiť? Jednoducho: FM = Federico Mahora

Riešenie je jednoduché. Netreba sa tým zaťažovať, keďže ide o interné značenie. Stačí len vedieť, že parfémy FM Group sú to isté ako parfémy od Federica Mahoru. Stačí si zapamätať číslo/názov svojho parfému FM. Alebo si odkladať vždy krabičku s flakónom, alebo aspoň jedno z toho = a vďaka tomu Vám budeme vedieť poradiť pri potencionálnej budúcej objednávke.

Navyše nové kolekcie toto všetko riešia veľmi elegantne. Číslo parfumu býva oveľa zreteľnejšie a keď je to možné, je zobrazené aj ako dominantná časť na flakóne parfumu.

{product:702,710}

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Košík

 x 

Prázdny košík

Filter: vyberte kategóriu, obľúbenú vôňu, typ produktu

Prihlásiť / Registrovať

Získajte zľavy, akcie, novinky priamo do e-mailu

Zaujímavosti

Feromónové parfumy. Naozaj fungujú?

Čo sú parfumy FM a FM Group?
Najlacnejšie poštovné od 2€.
Najpredávanejšie dámske parfumy FM Group.
Najpredávanejšie pánske parfumy FM Group.
Ako si vybrať správnu vôňu a správny parfum?

 

COPYRIGHT © 2010-2019 Najlacnejšie parfémy vo svetových vôňach, Lacné parfémy FM Group na Parfumylacno.sk