Objednať aj telefonicky 0944 507 158
Objednať aj telefonicky 0944 507 158

Ak by Vám nešlo objednať, napíšte prosím mail alebo volajte, prezvoňte, niekomu to blblo. Ďakujeme❤

Páčia sa Vám parfumy Eisenberg?

Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.


{product:773}

!!Dovolenka - od 10-23.10 Objednávky odošleme až po tomto dátume, ďakujeme za pochopenie.

Páčia sa Vám parfumy Eisenberg?

Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.


{product:773}

Vyhľadávanie v článkoch

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Internetové obchody, ktoré ponúkajú imitácie parfumov sa vždy potýkajú s nedôverou ľudí. A táto nedôvera je určite na mieste. V dnešnom svete (nielen v online svete) je potrebné si zachovávať stále zdravý skepticizmus a zdravý sedliacky rozum. Zvyšujeme tak vždy svoje šance na úspešný a spokojný nákup. A nielen na to :) Výhody či prípadné riziká spojené s nákupom takýchto parfumoch nájdete v článku o alternatívnych parfumoch. No pozrime sa teraz na ďalšiu internetovú parfumériu s parfumami:

{product:703, 714}

Oplatí sa nám nakupovať na Refanparfum?

Logo parfumérie refanparfumLogo refanparfum.sk

Poznáte už naše stručné hodnotenia parfumérii, kde sa snažíme odhadnúť spoľahlivosť a dôveryhodnosť jednotlivých e-shopov? Ak áno, viete, že sa v nich venujeme rovnakým záležitostiam - nakoľko dané internetové obchody spĺňajú najzákladnejšie podmienky spokojného nákupu. Pozrime sa teda opäť na tieto podmienky a ako sa ich darí spĺňať tejto ďalšej internetovej parfumérii:

Čo nás pri nákupe zaujíma najviac?

 1. Výhodná cena
 2. Kvalita produktu
 3. Rýchlosť dodania a možnosti platby
 4. Zľavy a výpredaje
 5. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť obchodu, predajcu
 6. Perfektný servis
 7. Bonusové programy

Ako vždy spomíname, nie každému internetovému obchodu sa darí dosahovať splnenie aspoň niektorých z týchto bodov. Dosiahnuť splnenie čo najväčšieho počtu týchto podmienok, či prípadne splniť všetky tieto podmienky je skutočnou výzvou pre každý internetový obchod. Je jasné, že nie každému sa to podarí. Pozrime sa teraz spolu ako je na tom internetová parfuméria RefanParfum.com ponúkajúca parfumy Refan:

Čo z týchto požiadavok spĺňa internetový obchod Refanparfum?

Základné informácie o tejto parfumérii:

Parfuméria RefanparfumParfuméria refanparfum

Refanparfum je internetová parfuméria, ktorá ponúka alternatívne parfumy a produkty značky Refan. Refan je Francúzko - Bulharská značka. Ponúka na predaj čapované parfumy (nalievané parfumy, lievané parfumy...). Princíp týchto parfumov je založený na tom, že je možné si ich dolievať do flakónu. Nemusíte tak zakaždým kupovať nový flakón. Raz si takto kúpite parfum a potom si do jeho flakónu dolievate parfum.

Nakoľko je tento spôsob ekologický je otázne - hlavne ak ide o internetový predaj. Pretože, jedna vec je prísť osobne do predajne a nechať si načapovať parfum z veľkých sudov. Iná vec je objednať si cez internet nejakú "fľaštičku" s parfumom a potom ju preliať do flakónu. Možno je to lacnejšie ako kupovať celý nový flakón, no zbytočne taktiež vzniká odpad v podobe fľaštičky. Takže sa tým nič nevyriešilo..

Okrem parfumov ponúka táto parfuméria aj ďalšie kozmetické produkty a výrobky. Ide prevažne o mydlá, deodoranty, sprchové gély, ružovú vodu, šampóny či krémy na ruky.

Pozrime sa teraz spoločne na zopár najzákladnejších ukazovateľov spoľahlivého nákupu (nielen parfumov či imitácii parfumov):

1. Má Refanparfum najvýhodnejšiu cenu?

Ako sme už spomínali pri recenziách iných parfumérií - napríklad pri hodnotení parfumérií Yodeyma a Parfemplus - tak najnižšia cena nie je vždy garanciou aj najlepšej ceny a zároveň spokojného nákupu. V hre ostáva stále viac faktorov, ako napríklad kvalita produktu, služieb a podobne. No aj tak je potrebné poznať aspoň orientačne cenu konkrétnych produktov. Pozrime sa teda na ceny parfumov v e-shope RefanParfum.

Aké ceny parfumov ponúka eshop Refanparfum?

Ceny parfumov sa v tomto eshope pohybujú od 6,00 do 17,50 Eur.

Ceny parfumov sú v tomto eshope rozdelené do viacerých variánt, podľa zvoleného objemu parfumu. Najlacnejšie sú 30 ml parfumované vody (EDP) za 6,00 Eur. Potom nasledujú 50 ml parfumované vody (EDP) za 9,00 Eur. Ďalšie sú 100 ml parfumované vody za 17,50 Eur. Je tu aj možnosť zakúpiť si 1 ml tester za 0,60 Eur. Na dočapovanie a doplnenie zakúpeného parfumu sa dá dokúpiť 100 ml náplň za 15,00 Eur.

Teraz sa pozrime na kvalitu týchto parfumov Refan.

2. Aká je kvalita týchto parfumov? Refan vs Originál?

Hodnotenia refan recenzierefanparfum recenzie

Aká je kvalita parfumov spoločnosti Refan? Obstáli by tieto parfumy v porovnaní Refan versus Originál? Ako píšeme pri ostatných recenziách eshopov, jediný najdôveryhodnejší a najobjektívnejší spôsob je vlastná osobná skúsenosť. No našťastie to nie je jediným spôsobom ako sa uistiť o kvalite daných produktov ešte pred samotným nákupom. Môžeme si dohľadať dostupné informácie, články o týchto parfumoch, prípadne pozrieť sa detailnejšie na popisy produktov. A výborným spôsobom je takisto prečítať si recenzie ľudí, ktorí s týmito parfumami už majú osobnú skúsenosť. Pozrime sa teda ako sú na tom parfumy Refan:

Tvorca parfumov Refan

Refan je značka sídliaca v Bulharsku. Táto krajina je vraj označovaná za krajinu ruží - a presne toto využívajú aj parfumy Refan. Vo veľkom využívajú najkvalitnejšie vonné esencie z ruží a aj to, že sídlia v Bulharsku by vraj malo byť dôkazom vysokej kvality ich vonných esencií a produktov. Parfumy refan by mali obsahovať 18 - 20 % vonných esencií. Čo je neporovnateľne viac oproti bežným parfumériám - v nich sú väčšinou ponúkané maximálne toaletné alebo parfumované vody s obsahom vonných esencií cca 5 - 16 %. Na výrobu parfumov používa firma Refan známych francúzkych odborníkov - a údajne sú ich parfumy úplne zhodné s originálom. Toto však nemáme overené a je to tvrdenie predajcu - je teda potrebné si to overiť.

Dôležité však je, že na stránke Refanparfum máme k dispozícii aspoň základné informácie o firme a značke parfumov, ktoré predávajú. Taktiež je možné nájsť aspoň základné informácie a popisy jednotlivých parfumov. A taktiež je výhodou, že sú tu zverejnené hodnotenia parfumov od druhých ľudí. Nakoľko je však toto hodnotenie dôveryhodné je otázne - pretože je písané samotným autorom webu a nedá sa do neho interaktívne písať. Nedá sa teda odhadnúť či sú tieto hodnotenia písané skutočnými ľuďmi a zákazníkmi. Podľa všetkého však vyzerajú dôveryhodne. Už aj preto, že eshop zverejnil aj negatívne hodnotenia - za čo mu skláňame poklonu a dávame uznanie. Nie všetky eshopy majú dosť odhodlania, sebavedomia a poctivosti, aby zverejňovali aj negatívne skúsenosti svojich zákazníkov.

3. Rýchlosť dodania a možnosti platby na Refan parfum com

Presná informácia o predpokladanej dobe dodania na stránke chýba a nie je uvedená ani pri popisoch produktov. Je tu však informácia o tom, že objednávky sú odosielané vždy v deň objednania - pokiaľ ide o pracovný deň. Čo je veľmi rýchly spôsob odosielania. Navyše, na odosielanie používa stránka Refanparfum kuriéra GLS alebo Slovenskú poštu. Obidve možnosti v cene 3,90 Eur. Môžeme povedať, že ide o veľmi výhodnú cenu a rýchle vybavenie objednávky. Osobnú skúsenosť s týmto eshopom nemáme a ešte sa nám nepodarilo overiť, nakoľko tieto informácie dodržujú aj v praxi.

4. Zľavy a výpredaje parfumov na Refanparfum

V sekcii Akcie je možné vždy nájsť nejaké produtky a parfumy, ktoré sú v zľave. Napríklad momentálne je možnosť nakúpiť 50 ml parfum za 5,00 Eur a 100 ml parfum za 10,00 Eur. Zľavy vyzerajú byť férové (nie ako to býva u nepoctivých predajcov, ktorí svoje produkty umelo nadhodnocujú, aby im vzápätí mohli dať obrovské zľavy a výpredaje).

5. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť obchodu a predajcu

Vzhľad tohto eshopu síce nevyzerá príliš vábne a ani moderne, no napriek tomu obsahuje množstvo prvkov a indícií, ktoré poukazujú na dôveryhodnosť tohto e-shopu. Medzi tieto prvky určite patria detailné obchodné podmienky, presné a pravdivé kontaktné informácie, informácie o ochrane osobných údajov a podobne. Celkovo stránke pridávajú na dôveryhodnosti aj pekne vyplnené popisy produktov, základné informácie o ponúkaných produktoch, o firme Refan a celkovo dostatok všetkých potrebných informácii. Bonusom sú takisto pridané hodnotenia zákazníkov.

6. Perfektný servis

Bohužiaľ zatiaľ nemáme osobnú skúsenosť s týmto eshopom a tak sa ohľadom servisu budeme musieť spoľahnúť na zverejnené recenzie zákazníkov. Prípadne si môžeme pohľadať na internete aj ďalšie nezávislejšie hodnotenia a recenzie tohto eshopu. Dovoľujeme si však odhadnúť, že služby v tomto eshope budú dostatočne dôveryhodné, spoľahlivé a bezpečné - už aj podľa vyššie spomenutých indícii dôveryhodnosti.

7. Bonusové programy

Bonusové programy v tomto eshope ponúkané nie sú. Čo však vôbec nie je nutné, nakoľko je možné stále nájsť viacero produktov vo výpredaji a v zľavách.

Záver: Oplatí sa nám nakupovať v online parfumérii Refanparfum com?

Podľa všetkých získaných poznatkov si myslíme, že nákup v tomto internetovom obchode - Refanparfum.com - by mal byť bezpečný a spoľahlivý. Nevieme určiť nakoľko sa ponúkané parfumy môžu podobať originálom a ako by obstáli v porovnaní Refan vs originál. No rozhodne však eshop spĺňa viacero faktorov dôveryhodnosti a spoľahlivosti nákupu. Navyše cena ponúkaných parfumov je viac ako prijateľná, takže aj v prípade "neúspechu" toho človek až tak veľa neriskuje. Určite tak teda stojí za to vyskúšať aj tieto parfumy Refan.

Celkové vyhodnotenie e-shopu Refanparfum:

 1. Výhodná cena - 6 - 17,50 Eur
 2. Kvalita produktu - nevieme určiť
 3. Rýchlosť dodania a možnosti platby - údajne cca 1-3 pracovné dni
 4. Zľavy a výpredaje - Parfumy v zľave aj za 5 Eur
 5. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť obchodu, predajcu - všetko naznačuje tomu, že tento eshop je spoľahlivý a dôveryhodný
 6. Perfektný servis - nevieme určiť
 7. Bonusové programy - žiadne

Ďakujeme Vám, že ste sa s čítaním dostali až sem a prečítali ste si celé hodnotenie internetového obchodu Refanparfumcom. Máte s týmto eshopom vlastnú skúsenosť? Ak áno, budeme Vám veľmi vďační, ak sa o túto Vašu skúsenosť podelíte aj s ostatnými a napíšete nám ju - či už do emailu alebo do komentárov pod článok.

Ďakujeme Vám a prajeme všetko dobré.

Košík

 x 

Prázdny košík

Filter: vyberte kategóriu, obľúbenú vôňu, typ produktu

Prihlásiť / Registrovať

Získajte zľavy, akcie, novinky priamo do e-mailu

Zaujímavosti

Feromónové parfumy. Naozaj fungujú?

Čo sú parfumy FM a FM Group?
Najlacnejšie poštovné od 2€.
Najpredávanejšie dámske parfumy FM Group.
Najpredávanejšie pánske parfumy FM Group.
Ako si vybrať správnu vôňu a správny parfum?

 

COPYRIGHT © 2010-2019 Najlacnejšie parfémy vo svetových vôňach, Lacné parfémy FM Group na Parfumylacno.sk