Páčia sa Vám parfumy Victor & Rolf? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Značka Viktor & Rolf

Viktor & Rolf je Holandská módna značka so sídlom v Amsterdame. Zakladateľmi sú Viktor Horstingom a Rolf Snoerenom. Obaja sa narodili v roku 1969 a stretli sa, keď študovali módu na Akadémii umení v Arnheme. Niektorí ľudia si môžu myslieť, že sú bratia, pre ich podobu. Dokonca sa na prehliadky obliekajú do rovnakého oblečenia.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

Kreativita a módne výstrelky

Ich módne výstrelky sa skladajú napríklad z deviatich vrstiev oblečenia. Ale nie len tým vedia ako zaujať mužov. Na ich prvej módnej prehliadke prebiehala zmena outfitov pred očami hostí a médií. Dvojica je známa pre svoju kreativitu a umenie svojich kolekcií. Svoje kolekcie vystavovali v najznámejších múzeách umenia. Dvojica tiež vydala sériu kníh a navrhovali kostýmy pre divadelné produkcie.

Parfumy Victor & Rolf

Pre Victor & Rolf bolo prirodzené že sa rozšíria aj do sveta vôní. PÁNSKA PARFUMOVANÁ VODA FM 459 NEZAMIEŇAJTE S VIKTOR & ROLF – SPICEBOMB, vyšla na trh v roku 2012. Vôňa je korenistá a otvára sa citrusovo-sladkou vôňou grapefruitu a bergamotu. Parfum ďalej obsahuje ružové korenie, živicu elemi, papriku, škoricu, šafránové korenie, vetiver, tóny kože a tabak.

{product:699}