Páčia sa Vám parfumy Mercedes Benz? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Automobilka Mercedes Benz

Mercedes Benz je nemecká automobilka so sídlom v Stuttgarte, založená v roku 1926. Vznikla po spojení firiem Daimler Motoren Gesellschaft a Benz & Cie., ktorých zakladatelia boli Gottlieb Daimler a Karl Benz. Pôvodná Benzova firma je najstarší svetový výrobca automobilov. Symbol značky je veľmi známy. Je to trojcípa hviezda predstavujúca zem, vodu, vzduch a je obkružená tradičným vavrínovým vencom Karla Benza. Autorom tohto symbolu je Gottlieb Daimler.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

Máte radi autá Mercedes Benz?

Autá Mercedes sú pomenované po vtedy jedenásť ročnej Mercédés Jellinek- dcére predajcu áut a rakúsko-uhorského generálneho konzula Emila Jellinka.

Mercedes-Benz má svoje vlastné firemné múzeum v Stuttgarte. Je tu sprístupnená celá história tejto značky, ďalej sú tu predstavené všetky firmou podporované športy- formule, tiráky, dmc. A samozrejme sú tu aj prototypy a zberateľské exempláre.

Parfumy Mercedes Benz

Mercedes-Benz má najnovšie aj svoje parfumy. Takisto ako vyniká svojimi autami v oblasti najnovších technológii, luxusu, pohodlia, krásy a použiteľnosti takisto sú na tom aj parfumy Mercedes Benz. Mercedes Benz chce ponúknuť v ich parfumoch luxus a záruku kvality spájanú s jej značkou Mercedes Benz.

Parfémy Mercedes Benz na parfumylacno.sk

V našej ponuke je LUXUSNÁ PÁNSKA PARFUMOVANÁ VODA FM 333 NEZAMIEŇAJTE S MERCEDES BENZ - MERCEDES BENZ. Obsahuje tóny bergamotu, mandarínky, grapefruitu, citrónu, muškátového oriešku, galbánumu, fialky, korenia, koriandru, cédrového dreva, pačuli a vetiveru. Parfum je luxusný a moderný, vhodný pre elegantných mužov, ktorý si potrpia na svojom vzhľade.

{product:438}