Páčia sa Vám parfumy Naomi Campbell? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Poznáte Naomi Campbell?

Naomi Campbell je jedna z najznámejších tvárí na svete - hlavne čo sa týka svetu módy. Patrí k najlepším modelkám v priemysle a k top zarábajúcim modelkám, ktorých kariéra vyústila v termín “supermodelka“. Zaujala aj vďaka svojmu exotickému vzhľadu a ohromujúcemu štýlu.

Narodila sa v Londýne, v roku 1970 a jej kariéra mala rýchly rast. Začala v roku 1986 na obálke časopisu Elle. V roku 1988 bola prvá čierna modelka na obálke Vogue Paris. Pracovala pre značky ako Versace, Ralph Lauren, Dolce & Gabbana alebo Louis Vuitton. Fotografovali ju svetoznámi fotografi ako Steven Meisel, Richard Avedon, Herb Ritts, či Helmut Newton.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

Campbell napísala knihu a nahrala album v 1990. Mala malé úlohy v niekoľkých filmoch a objavila sa vo videoklipe Michaela Jacksona, Georga Michaela, Jay-Z, Diddyho alebo Ushera.
V módnom priemysle je známa pre svoju otvorenosť, úprimnosť a charitatívnu činnosť, ktorá zahŕňa pomoc pri rakovine prsníka, chudobným ľuďom v Brazílii a pomáha aj pri živelných katastrofách. Založila MÓDU PRE HUMANITÁRNU POMOC v roku 2005, ktorá používa módne prehliadky na získanie financií, napríklad po hurikáne Katrina, pre ľudí, ktorí zažili teroristický útok v Indii a pre ľudí zasiahnutých zemetrasením v Japonsku.

Parfumy Naomi Campbell

Jej rad vôní uzrel svetlo sveta v roku 1999. Jej vône a parfumy Naomi Campbell sú vyrábané v spolupráci s Procter & Gamble. Parfúm Naomi je charakterizovaný 3 slovami- láskavý, elegantný a zvodný. Parfum vznikol zmiešaním ovocných a kvetinových tónov. Je svieži vďaka šťavnatým malinám a exotickej guave. Ďalej vás v parfume omámi lekno, bergamot, ruža, karamel, káva, vanilka a santalové drevo.

{product:639,649}