Páčia sa Vám parfumy Lacoste? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Lacoste je francúzsky módny dom, ktorý predáva odevy, obuv, hodinky a parfumy. Spoločnosť Lacoste bola založená v roku 1933 dvoma pánmi - René Lacoste a Andre Gillier.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

História firmy Lacoste

René Lacoste, narodený v roku 1904 bol tenista, ktorý vyhral svoj prvý turnaj v 17 rokoch a French Open v roku 1924. Pre svoju silu a rýchlosť, získal od novinárov pomenovanie Aligátor. Inšpirovaný svojou prezývkou, požiadal svojho priateľa Roberta Georgea o navrhnutie krokodíla na sako, ktorý je dodnes slávnym logom značky.  René Lacoste taktiež v roku 1928 vynašiel stroj na vyhadzovanie tenisových loptičiek. V tom istom roku publikoval TENIS, v ktorom odhalil rad svojich techník pri hre tenisu, ktorý bol preložený do niekoľkých jazykov. Najznámejšie sú tenisové polokošele s logom. Tento odev je podporovaný významným tenisovým majstrom, ako je Andry Roddick. Neskôr, v roku 1980, značka Lacoste začala ponúkať topánky, hodinky, okuliare a rôzne vône a parfumy.

Ponuka parfumov FM Group

V našej ponuke môžete nájsť napríklad Luxusný dámsky parfum FM 146 nezamieňajte s Lacoste Lacoste Pour Femme, ak Vás zaujímajú parfumy FM Group, kliknite na odkaz v prvej vete tohto článku. Parfum Lacoste Lacoste Pour Femme sa dostal na trh v roku 2003. Tvorcom tohto parfúmu je Oliver Crespo. Vôňa je veľmi príjemná, prirodzene elegantná a športová, tak ako jej značka. V parfume nájdete jamajské korenie, fréziu, jablko, fialku, ružu, jazmín, kadidlo, cédrové a santalové drevo, semiš a ibištek.

{product:684,120}