Páčia sa Vám parfumy Mexx? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Mexx je medzinárodná módna značka so sídlom v Holandsku. Okrem parfumov a vôní Mexx sa táto firma venuje aj módnemu priemyslu a módnym doplnkom.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

História značky Mexx

Všetko to začalo v roku 1986, v Amsterdame, mužom menom Rattan Chadha. Názov Mexx vznikol spojením Rattanových dvoch značiek- Moustache (M) mužská značka a Emanuelle (E) jeho značka pre ženy, pridal k tomu ešte dva bozky (XX) a značka Mexx bola na svete. Od tej doby značka Mexx navrhovala kvalitnú módu, módne doplnky, ktoré berú inšpiráciu z oblasti energetiky a ruchu veľkomesta. Mexx má svoje butiky a obchodné domy predovšetkým v Európe, ale aj Ázii a Strednom východe. Ich tím tvorí viac ako 550 talentovaných ľudí plus okolo 3 650 ľudí po celom svete.

Ponuka parfumov FM Group

Z našej ponuky si môžete zaobstarať napríklad Dámsky parfum FM 98 nezamieňajte s MEXX Mexx Woman, ktorý je určený pre kreatívne a veselé ženy. Výbuch citrusov- bergamotu a citrónu, je narušený dotykom ríbezlí, zatiaľ čo jazmín, ruža a konvalinka tvoria kvetinové srdce. Skladba sa stáva teplejšou a mäkšou vďaka drevitým tónom santalového a cédrového dreva. Prípadne si môžete vyskúšať ďalšie parfumy kliknutím na link v úvodnej vete.

{product:704,656}