Páčia sa Vám parfumy Kilian? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Kilian Hennesy, francúz, narodený 27.3.1972. Je vnukom zakladateľa LVMH- výrobcu koňakov. Už svoje detstvo trávil medzi pivnicami koňaku. Pred absolvovaním CELSA, napísal prácu na sémantiku vône, pri hľadaní spoločného “jazyka“ pre bohov a smrteľníkov. Ďalej pokračoval v štúdiu a zdokonaľoval svoje remeslo vo výrobe parfumov, pre niektoré zo špičkových módnych značiek, ako je Christian Dior, Paco Rabanne a Giorgio Armani.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

V roku 2007, začal založil svoj vlastný parfúmový dom. Snažil sa dosiahnuť spojenectvo medzi eleganciou a nekompromisným luxusom. Jeho „eco-luxe“ filozofia je, že každá fľaštička môže byť znovu naplnená a uchovaná po celý život. Tým firma vytvára menej odpadu pre našu planétu. Mnoho z vôní, sú spomienkou na jeho detstvo, pretože obsahujú napríklad cukor v alkohole. Každý produkt, značky Kilian, stelesňuje dokonalé prepracovanie a nadčasový luxus.

V našej ponuke nájdete Luxusný dámsky parfum FM 353 nezamieňajte s KILIAN Love, Don’t Be Shy. Je to dámsky sladký kvetinový parfúm, ktorý sa skladá z bergamotu, koriandra, ružového korenia, jazmínu, vanilky, karamelu a kvetu pomarančovníka.

{product:404}