Páčia sa Vám parfumy Jimmy Choo? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Jimmy Choo, narodený 15.11.1948, je malajský módny návrhár so sídlom vo Veľkej Británii. Stal sa známy pre svoju handmade dámsku obuv. Jeho značka bola založená v roku 1996.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

Choo vyštudoval Cordwainers Technical College v Hackney v roku 1983. Aby vykryl vysokoškolské náklady, začal pracovať na čiastočný úväzok v reštaurácii a popri tom upratoval v továrni na topánky. Po škole sa zamestnal v obchode a ľudia si nemohli nevšimnúť jeho zručnosť a tak boli jeho výtvory na ôsmych stránkach vydania Vogue v roku 1988. V roku 2002 mu bol udelený Rád britského impéria, ako uznanie jeho služieb pre obuvnícky a módny priemysel vo Veľkej Británii.

Jimmy Choo neostal len pri topánkach a začal sa venovať módnym doplnkom a taktiež parfumom. Jeho prvá vôňa niesla názov Jimmy Choo. Nájdete ju aj v našej ponuke. Je to ženská vôňa s množstvom zmyselnosti. Parfum bol vyvinutý v spolupráci s Inter Parfums a slávneho lekárnika z MFF Olivera Polge. Zvodná kompozícia vznikla moderným citrusovým ovocím s orchideou, pačuli a karamelovými tónmi.

{product:642}