Páčia sa Vám parfumy Diane von Furstenberg? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Diane Michelle, zakladateľka značky, sa narodila 31. 12. 1946 v Bruseli v Belgicku. Vďaka svojej bohatej rodine mala pred sebou otvorené všetky dvere a tak sa rozhodla, že jej cestou je móda a štýl. Medzi jej najobľúbenejšie kúsky patria zavinovacie šaty. Objavila sa vo Vogue a v módnej biblii Women´s Wear Daily. Jej produkty boli úspešné, vyrábali 25 000 kusov týždenne. V 28 rokoch sa jej podarilo napísať knihu o kráse.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu..

 

Pri užívaní si života zabudla na fakt, že sa jej financie rýchlo míňajú  a tak si požičala 10 miliónov dolárov. Predala firmu a stratila licenciu na vlastné meno. Dokonca sa liečila na rakovinu jazyka a podnebia. V deväťdesiatych rokoch však dostala Diane druhú šancu od života a začala znova tvoriť. Dosiahla obrat 60 miliónov dolárov ročne a v roku 1989 prekonal predaj jej výrobkov jednu miliardu dolárov. Stala sa prezidentkou Rady amerických módnych návrhárov a tým získala veľký vplyv v módnom svete.

Značka Diane von Furstenberg sa rozrástla do 50 krajín. Jej hlavný ateliér v New York City zahŕňa aj divadelný priestor, v ktorom je centrum kreativity a základňa pre mladých umelcov.

Na trh prišla aj so svojim radom kozmetiky a vôní. V našej ponuke je dostupný Luxusný dámsky parfúm FM 356 nezamieňajte s DIANE VON FURSTENBERG Diane. Parfum má kvetinový charakter, pretože je známe, že Diane nemá rada v parfúmoch ovocie. Vôňa je veľmi zmyselná vďaka fialke, jazmínu, myrhe, pačuli a pižmu.

{product:403}