Páčia sa Vám parfumy Christina Aguilera? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Christina Aguilera je americká popová hviezda a herečka, ktorá sa narodila 18. decembera 1980. Patrí k najúspešnejším speváčkam a ženám showbiznisu prvej dekády 21. storočia.
Už ako malá sa preslávila účinkovaním v Mickey Mouse Club. Neskôr, v roku 1998, naspievala úvodnú melódiu k rozprávke Mulan.  Jej prvý album bol vydaný v roku 1999 a predalo sa ho viac ako 17 miliónov. Bola viackrát nominovaná na ocenenie Grammy.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Objavila sa aj na televíznych obrazovkách, napríklad ako podca v show "The Voice", alebo vo videoklipe Maroon 5, kde si aj zaspievala pieseň "Move like Jagger". Meno Christina Aguilera je taktiež známe svojou spojitosťou s obľúbenými parfumami zo sveta vôní a parfémov.

V našej ponuke Luxusný dámsky MINIparfum FM 237 nezamieňajte s CHRISTINA AGUILERA Christina Aguilera. Odráža nový štýl a sexualitu, ktorá je podľa nej najdôležitejšia. Vôňa patrí medzi ovocné, nájdeme tu exotické ovocie, ananás, čierne ríbezle, mandarínku a slivky. Ovocné tóny sa potom zmenia na kvetinové. Charakter parfúmu dotvára jazmín, biele pižmo, vanilka a ambra.

{product:238}