Páčia sa Vám parfumy Biotherm? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Domovskou krajinou značky Biotherm je Francúzsko, už od roku 1950. Aktuálne sa ale všetky výrobky značky Biotherm vyrábajú v Monaku. Biotherm je poskytovateľom nielen parfumov a kolinských, ale aj kozmetiky a výrobkov starostlivosti o pleť. Zakladateľ Jeannine Marissal sa nechal inšpirovať, ako nám už napovedá názov značky, termálnym prameňom v južnom Francúzsku. Bol teda prvou osobou, ktorá používala termálny planktón na kožné problémy.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Neskôr sa Biotherm stal súčasťou značky L'Oréal a tak sa viac dostal do povedomia zákazníkov. Jednoduchšie sa rozšíril do niekoľkých európskych krajín a na ázijský trh. Ich kozmetické portfólio sa skladá z odlíčovačov, čistiacich prostriedkov na pleť, rôznych masiek na tvár, produktov na nočné ošetrenie pleti, pier a očí, ďalej zo sprchovacích gélov, parfumov, telových mliek, krémov na ruky, celulitídnych produktov a množstva iných. Značka Biotherm sa dokonca snaží poskytnúť každému zákazníkovi produkt zameraných na jeho individuálne potreby.

Do sveta vôní sa pustili až v roku 1997, kedy sa snažili ponúknuť efektívnu starostlivosť o telo, tým že pokožku hydratujú a zároveň prebudia zmysly pomocou vône. Tvárou tejto značky sa stali napríklad David Beckham, Candice Swanepoel, Amber Valletta, alebo Michael Philouze. V našej ponuke môžete nájsť Luxusnú pánsku parfumovanú vodu FM 325 nezamieňajte s FORCE Biotherm Homme, ktorej cieľom je stimulovať duševnú a fyzickú energiu s tónmi citrusov, vody a dreva. Vôňa začína s vôňou sladkej limetky, grapefruitu, mandarínky, ďalej pridali neroli, kardamóm, céder, vetiver, ambru a pačuli.

{product:365}