Páčia sa Vám parfumy Versace? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Taliansky módny dom Versace bol založený Gianninim Versaceom, ktorý koncom roku 1978 zomrel, ale chod firmy zaobstarali ďalší členovia rodiny. Značka Versace ponúkala v začiatkoch oblečenie pre dámy a ihneď sa stala obľúbenou. Neskôr sa začala značka venovať taktiež aj pánskym druhom oblečenie v štýle luxusného oblečenia, ktoré sa vyznačovalo štýlu pop-artu až niekam ku gréckej a rímskej architektúre.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Versace sa stala obľúbenou medzi celebritami ako bol Elton John, Madonna, Ashton Kutcher, Britney Spears a Halle Berry. Taktiež sa značka Versace starala aj o ďalšie šatníky mnohých známych osobností z celého sveta.

Prvá vôňa značky Versace bola vôňa Gianni Versace pre ženy a bola predstavená v roku 1981. Od roku 1982 sa značka Versace začala naplno venovať aj parfumom, ktoré si našli tiež svoje miesto a dodnes sú predávané po celom svete. Veľmi obľúbenou vôňou je vôňa Bright Crystal. Značka spolupracuje na ich výrobe so spoločnosťou Euroitalia SRL.

Zaujímavosťou je, že majiteľ značky Gianni Versace sa stal obeťou vraha, ktorý vyčíňal v jednom z jeho podnikov v roku 1997. Spoločnosť prevzala sestra Donatella, ktorá predtým zastávala pozíciu viceprezidentky spoločnosti.

{product:659,128}