Páčia sa Vám parfumy Valentino? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Valentino je módna značka, ktorú založil taliansky návrhár Valentino Garavani. Spoločnosť Valentino samotná sa delí ešte na oddiely ako sú Valentino, Valentino Garavanni (obuv a doplnky), Valentino Roma (dámske konfekčné oblečenie) a Red Valentino (moderné dámske oblečenie).

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Valentino mal pestrý život, počas ktorého v mladom veku precestoval veľa miest, aby sa naučil remeslu a cestou stretával zvučné mená, od ktorých sa naučil veľa vecí, ktoré neskôr využil vo svojej kariére. V roku 1959 sa konečne rozhodol usadiť a vrátil sa z ciest do Talianska a zakladá si vlastný obchod.

Odrazil sa od toho čo sa naučil na cestách a od začiatku podnikania mal veľa úspechov a firma gradovala vo veľkom štýle. Získal chválu najmä za svoje červené šaty, a to až do takej miery, že módny priemysel dodnes odkazuje na konkrétny odtieň farby ako "Valentino Red."

Medzinárodnú priemiéru absolvoval v roku 1962. Odvtedy sa dostal do povedomia mnohých celebrít a vplyvných ľudí z celého sveta. Mená ako Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn a pricezná Margaret boli zaradení medzi jeho klientov.

Vonné látky, vône a parfumy spoločnosť ponúka už niekoľko rokov, či už v spolupráci so značkou Gamble, a najnovšie od roku 2010 so značkou Puigf.

{product:677,466}