Páčia sa Vám parfumy Tom Ford? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Celým menom Thomas Carlyle Ford, dnes známy ako Tom Ford je americký návrhár a filmový režisér.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Zo začiatku študoval architektúru na Parsons School of Design, odkiaľ neskôr odišiel na ročnú stáž do zahraničia a ukotvil u Chloé, kde sa jeho cit pre módny priemysel vyvinul natoľko že sa mu začal venovať.

Jeho prvé pokusy uchytiť sa v módnom priemysle znamenali uchýliť sa k nejakému známemu návrhárovi a presadiť sa. Cathy Hardwick mal býť tou osobou, pri ktorej bude napredovať, ale tak sa nestalo a Ford zamieril do Európy. Ford prijal ponuku od značky Gucci, kde mal navrhovať kolekcie pre ženské pohlavie v roku 1990. Ford dosiahol značný úspech a tak sa onedlho dostáva na pozíciu kreatívneho riaditeľa celej spoločnosti.

Zaujímavosťou je že od nástupu (1990) až po odchod (2004) Toma Forda zo značky Gucci cena spoločnosti vystúpla na dvojnásobok.

Tom Ford sa vrátil do USA a oznámil vytvorenie vlastnej značky v roku 2005. Firma Tom Ford ponúka módne doplnky a okuliare a je známa hlavne pre svoje neskutočne zvádzajúce reklamy. Firma v oblasti parfumov spolupracovala so značkou Estee Lauder. Prvá vôňa jeho novej značky Black Orchid uzrela svetlo sveta v roku 2006 a okamžite si na trhu vybudovala svoje miesto. Spoločnosť Tom Ford dodnes vydáva parfumy pre mužov aj ženy s najrôznejším zložením exotických plodín.

{product:460}