Páčia sa Vám parfumy Shisseido? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Shisseido je japonská spoločnosť, ktorá sa zaoberá starostlivosťou o vlasy a rôznymi kozmetickými doplnkami či parfumami.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Shisseido bola prvá spoločnosť, ktorá sa zoberala rozvojom zmäkčujúceho krému v tekutej forme ako ho poznáme dnes. Značka tiež predstavila koncept dekoratívnej kozmetiky pre Japonsko so siedmymi farbami púdru, čím prispeli k revolúcii vo svete módy v Japonsku, kde sa biely púder stal štandardom.

Spoločnosť Shisseido začala rozširovať svoje územie a rozšírila svoj trh do Taiwanu a Singapúru v roku 1957 a v roku 1962 na Hawai, čo znamenalo že už je to len krôčik na americký trh. Do Európy sa značka dostala v roku 1968, nasledoval Nový Zeland a Oceánia.

V súčasnej dobe spoločnosť Shisseido ponúka produkty pod svojim značkami po celom svete. Medzi značkami sú Shisseido starostlivosť o pleť, Americká kozmetická spoločnosť, Joico - výrobky pre starostlivosť o vlasy. Parfumy sú ponúkané dodnes pod originálnou značkou Shisseido, prostredníctvom oddelenia Beaute Prestige International v spolupráci so značkou Serge Lutens.

{product:400}