Páčia sa Vám parfumy Salvatore Ferrangamo? Kliknite na link a vyskúšajte či sa Vám budú páčiť aj tieto parfumy FM.

Salvatore bol taliansky návrhár obuvi, známy pre jeho tvorivý a vedecký prístup k dizajnu obuvi. Od malička bol vychovávaný k remeselu a už v 9 rokoch svojho života začal vytvárať svoje prvé topánky, čo bolo veľmi pozoruhodné na jeho vek. Po štúdiu obuvníctva v Neapole sa na ktárku dobe presťagoval do Spojených štátov (1914), kde pracoval v továrni na topánky v Bostone.

 

Všetky parfumy FM, ktoré by sa Vám mohli páčiť nájdete kliknutím tu.

 

Jeho obchod pôvodne ponúkal len opravu obuvi a šité topánky na mieru. Neskôr však začal navrhovať obuv pre filmový priemysel a stal sa známym dodávateľom pre filmovú scénu. Bol tak uchvátený do výroby topánok, že študoval anatómiu nôh na University of Southern California, aby predišiel bolesti nôh pri dlhodobom nosení topánok.

Po doštudovaní sa v roku 1927 vracia do Talianska, kde vo Florencii zakladá obchod, kde si ihneď získal najluxusnejších klientov, vrátane celebrít a významých politických osobností.

Prvá vôňa Salvatore Ferragamo pre ženy bola predstavená v roku 1998. Od roku 2001 značka založila dve sestry Ferragamo a Incanto, pod ktorými vychádzajú parfúmy dodnes.

{product:671}